FOTOWOLTAIKA (producenci)

VSUN to wiodący producent paneli fotowoltaicznych w 100% zainwestowanym kapitałem japońskiej firmy Fuji Solar Corporation – znanego inwestora w dziedzinie energii słonecznej. Fuji Solar z siedzibą w Tokio w ramach Grupy już od 2016 roku dostarcza japońskie rozwiązania z branży solarnej klientom na całym świecie.

Innovative & Smart – VSUN angażuje się w dostarczanie bardziej ekologicznych, czystszych i inteligentniejszych rozwiązań w zakresie energii odnawialnej. Koncentruje się na nowym rynku energii i rozwoju niestandardowych i wysokowydajnych produktów.

JOLYWOOD Solar Technology Co., Ltd. jest wiodącym na świecie producentem dwufazowych ogniw słonecznych oraz paneli fotowoltaicznych N-type bifacial. Obecnie Jolywood posiada zdolność produkcyjną ponad 3GW monokrystalicznych dwufazowych ogniw słonecznych typu N i modułów bifacial z podwójną szybą. Spółka dominująca, Jolywood Sunwatt Co., Ltd. została założona w 2008 roku i z sukcesem notowana na GEM w 2014 roku. Jolywood specjalizuje się w zaawansowanych technologicznie, zintegrowanych systemach fotowoltaicznych, tworząc nowatorkie produkty w jakości premium.

SOFAR SOLAR należy do grupy Sofar w Chinach, zaliczany jest do pięciu największych producentów falowników stringowych. Specjalizuje się w produkcji, sprzedaży i obsłudze falowników wiązanych z sieci, a także innych powiązanych produktów odnawialnych. Falowniki Sofar zostały zamontowane w ponad 40 krajach. Obecnie firma posiada 4 filie w Australii, Wuxi, Pekinie, Shenzhen i Henan.

HOYMILES należy do czołówki światowych producentów mikroinwerterów fotowoltaicznych. Hoymiles specjalizuje się w branży odnawialnych źródeł energii. Firma rozpoczęła działalność jako zespół ds. Badań i Rozwoju (R&D) w National Key Laboratory należącym do Uniwersytetu Zhejiang, jednej z 3 największych uczelni wyższych w Chinach. W 2015 r. mikroinwerter Hoymiles został uznany za najbardziej wydajny mikroinwerter na świecie, osiągając najwyższą na świecie efektywność CEC nr 1 – 96,7%. Mikroinwertery Hoymiles są stosowane w ponad 30 krajach na całym świecie m.in.: USA, Wielka Brytania, Australię, Francja, Niemcy.

DEYE – Ningbo Deye Inverter Technology Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem high-tech należącym do grupy technologicznej Deye. Firma Deye jest zaangażowana w badania i rozwój produkcji sterownika konwersji częstotliwości prądu stałego, falownika słonecznego, słonecznego klimatyzatora, osuszacza, oczyszczacza powietrza itp.

Głównymi produktami Deye są: falowniki strunowe od 1 kW do 70 kW (zarówno do zastosowań domowych, jak i komercyjnych), hybrydowy falownik pamięciowy 5 kW oraz 7,6 kW (do zastosowań domowych), a także mikroinwertery 600 W dla dwóch paneli i 1300 W dla czterech paneli.

PRODUCENCI (pompy ciepła)

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem pomp ciepła Nulite New Energy w Polsce. Zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Posiadamy wszystkie komponenty niezbędne do wykonania serwisu.

NULITE NEW ENERGY Group z siedzibą w Guangzhou City, jest spółką joint venture China-Singapore, założoną w 2003 roku. Spółka posiada dwa główne nowoczesne zakłady produkcyjne o powierzchni 580 000m2 ze zdolnością produkcyjną 2 000 000 jednostek oraz ponad 1500 pracowników.

Dzięki silnym inżynierom R&D oraz ekspertom od pomp ciepła z Singopore Nanyang Technological University, firma dostarcza energooszczędne rozwiązania o wysokiej wydajności do zastosowań domowych i komercyjnych. Nulite NEW ENERGY opracowało zaawansowaną, unikalną technologię i zajmuje wiodącą pozycję w zakresie pomp ciepła oraz ogrzewania podłogowego EVI.

Obecnie pompy ciepła NuLite NEW ENERGY zostały wyeksportowane do ponad 100 krajów. Dodatkowo pompy ciepła Nulite New Energy służą w chińskiej stacji ekspedycyjnej Biegun Północny i Południowy w Kunlun. Firma jest także 18. oficjalnym partnerem Igrzysk Azjatyckich w Indonezji w Dżakarcie, oferującym rozwiązania w zakresie chłodzenia i ciepłej wody dla centralnych azjatyckich zawodów sportowych oraz oficjalnym partnerem Olimpijskiej Rady Azji.