FOLIE GRZEWCZE RED SNAKE

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem folii grzewczych Red Snake na terenie Bielska-Białej.

Folie grzewcze są bezawaryjnym i superwydajnym systemem doskonałym dla domów, mieszkań ale też innych obiektów

Jeśli szukasz darmowego systemu grzewczego a ponadto cenisz sobie swój komfort i zdrowie, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Zapomnij o koszcie kilku tysięcy złotych rocznie za ogrzewanie domu standardowymi metodami.

Folie grzewcze to idealne rozwiązanie dla Ciebie gdy:

 • Stawiasz na swoje zdrowie – optymalna wilgotność, idealny komfort, przyjazny alergikom,
 • Szukasz oszczędnego rozwiązania – tani w inwestycji, oszczędny w użytkowaniu, super wydajny,
 • Cenisz sobie komfort – bezawaryjny, bezobsługowy, łatwy w sterowaniu.

Możesz mieć DARMOWE SŁONECZNE OGRZEWANIE w połączeniu z fotowoltaiką! Ogrzewaj dom prądem wyprodukowanym latem

FOLIE GRZEWCZE + FOTOWOLTAIKA = DARMOWE SŁONECZNE OGRZEWANIE

unnamed-1
folie grzewcze Red Snake
a9yrkkkn6n6vckz5r2ibbvyiugixemmpgl6g

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat folii grzewczych? Wypełnij krótki formularz i zamów darmową konsultację. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu dwóch dni roboczych.


  Folie Grzewcze Bielsko-Biała

  System grzewczy Red Snake to niezwykle cienka folia (0,45 mm), jej elementem grzejnym jest tkanina, która składa się z mieszaniny włókien węglowych z pastą karbonu. Folie Red Snake zapewniają niemal 100% sprawności i można je z powodzeniem montować tylko jako podstawowe źródło ogrzewania, również jako dogrzewanie punktowe (na fragmencie podłogi lub pod wykładziną czy dywanem).

  Folie grzewcze emitują podczerwień

  Najpierw ogrzewa wszelkie obiekty w pomieszczeniu, które wtórnie ogrzewają powietrze. Innymi słowy, czas i ilość energii wprowadzonej do systemu grzewczego jest kilkakrotnie niższa, co bezpośrednio przekłada się na rachunek za prąd oraz komfort termiczny, nawet przy niższych temperaturach.

  System grzewczy Red Snake

  To zupełnie nowe podejście do techniki grzewczej. Folia grzewcza z włókna węglowego zalaminowana jest dwoma warstwami twardych foli. Do foli doprowadzane jest bezpośrednio zasilanie, co eliminuje części ruchome, hydraulikę, pompy, zawory i wszelkie inne elementy systemów grzewczych, które prędzej czy później muszą być wymienione na nowe lub naprawiane. Wyłączając uszkodzenia mechaniczne, system grzewczy Red Snake jest bezawaryjny co potwierdzamy 25-letnią gwarancją.

  25-letnia gwarancja na folie grzewcze

  Czy wiesz, że...

  Sprawność systemu sprawia, że praktycznie cała energia 99% dostarczana do foli grzewczej jest zamieniana na ciepło,

  • Komfort cieplny otrzymujesz w niższej temperaturze, średnio o 1-4oC niższej niż przy zastosowaniu systemu hydraulicznego; każdy 1oC to oszczędność od 8-10%
  • Bardzo mała bezwładność systemu sprawia, że sterowanie z dokładnością do 0,1oC daje dodatkowe oszczędności nawet do 20%,
  • Zasilanie darmową energią elektryczną instalacji fotowoltaicznej; dzięki półrocznemu bilansowaniu ogrzewasz dom prądem wyprodukowanym latem.

  Folie grzewcze- jak wygląda ich budowa?

  Folie grzewcze- budowa

  Sposób montażu:

  Sposób montażu folii grzewczych

  Przykładowy montaż w podłodze:

  zdj1

  Przykładowy montaż w suficie:

  zdj2

  DARMOWE OGRZEWANIE SŁONECZNE- CZY JEST MOŻLIWE?

  6ina9h4i1x2pp68aegcnpf55ofsxvlfkyrk0

  Darmowe ogrzewanie słoneczne to nie slogan reklamowy, a realna propozycja. Instalacja fotowoltaiczna w skali roku może wyprodukować wystarczającą ilość prądu do zasilania oświetlenia, sprzętów AGD i RTV oraz ogrzewania domu systemem folii grzewczych.

  Decydując się na naszą propozycję, będziesz rozliczał się z zakładem energetycznym maksymalnie 2 razy w roku. Rachunek będzie zawierał roczną opłatę stałą od ok. 80 do 200 zł oraz zbilansowane koszty energii, uwzględniające energię, którą wyprodukowała instalacja fotowoltaiczna.