FOLIE GRZEWCZE RED SNAKE

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem folii grzewczych Red Snake na terenie Bielska-Białej. Red Snake jest liderem branży folii grzewczych w Polsce, który tworzy bezawaryjny, komfortowy i superwydajny system grzewczy w domach, mieszkaniach i innych obiektach.Jeśli szukasz darmowego systemu grzewczego oraz cenisz sobie swój komfort i zdrowie, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Zapomnij o koszcie kilku tysięcy złotych rocznie za ogrzewanie domu standardowymi metodami.

Folie grzewcze to idealne rozwiązanie dla Ciebie gdy:

 • Stawiasz na swoje zdrowie – optymalna wilgotność, idealny komfort, przyjazny alergikom,
 • Szukasz oszczędnego rozwiązania – tani w inwestycji, oszczędny w użytkowaniu, super wydajny,
 • Cenisz sobie komfort – bezawaryjny, bezobsługowy, łatwy w sterowaniu.

Możesz mieć DARMOWE SŁONECZNE OGRZEWANIE w połączeniu z fotowoltaiką! Ogrzewaj dom prądem wyprodukowanym latem

FOLIE GRZEWCZE + FOTOWOLTAIKA = DARMOWE SŁONECZNE OGRZEWANIE

unnamed-1
wmu8ltv67ib2dnlu5mgwsz6p1pffsio8i7ug
a9yrkkkn6n6vckz5r2ibbvyiugixemmpgl6g

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat folii grzewczych? Wypełnij krótki formularz i zamów darmową konsultację. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu dwóch dni roboczych.


  PODSTAWOWE INFORMACJE:

  Folie Grzewcze Bielsko-Biała

  System grzewczy Red Snake to niezwykle cienka folia (0,45 mm), jej elementem grzejnym jest tkanina, która składa się z mieszaniny włókien węglowych z pastą karbonu. Folie Red Snake zapewniają niemal 100% sprawności i można je z powodzeniem montować tylko jako podstawowe źródło ogrzewania, również jako dogrzewanie punktowe (na fragmencie podłogi lub pod wykładziną czy dywanem).

  Folie grzewcze emitują podczerwień

  Najpierw ogrzewa wszelkie obiekty w pomieszczeniu, które wtórnie ogrzewają powietrze. Innymi słowy, czas i ilość energii wprowadzonej do systemu grzewczego jest kilkakrotnie niższa, co bezpośrednio przekłada się na rachunek za prąd oraz komfort termiczny, nawet przy niższych temperaturach.

  System grzewczy Red Snake

  To zupełnie nowe podejście do techniki grzewczej. Folia grzewcza z włókna węglowego zalaminowana jest dwoma warstwami twardych foli. Do foli doprowadzane jest bezpośrednio zasilanie, co eliminuje części ruchome, hydraulikę, pompy, zawory i wszelkie inne elementy systemów grzewczych, które prędzej czy później muszą być wymienione na nowe lub naprawiane. Wyłączając uszkodzenia mechaniczne, system grzewczy Red Snake jest bezawaryjny co potwierdzamy 25-letnią gwarancją.

  Czy wiesz, że…

  • Sprawność systemu sprawia, że praktycznie cała energia 99% dostarczana do foli grzewczej jest zamieniana na ciepło,
  • Komfort cieplny otrzymujesz w niższej temperaturze, średnio o 1-4oC niższej niż przy zastosowaniu systemu hydraulicznego; każdy 1oC to oszczędność od 8-10%
  • Bardzo mała bezwładność systemu sprawia, że sterowanie z dokładnością do 0,1oC daje dodatkowe oszczędności nawet do 20%,
  • Zasilanie darmową energią elektryczną instalacji fotowoltaicznej; dzięki półrocznemu bilansowaniu ogrzewasz dom prądem wyprodukowanym latem.

  Budowa folii grzewczej:

  budowafoliirs00

  Sposób montażu:

  Przykładowy montaż w podłodze:

  zdj1

  Przykładowy montaż w suficie:

  zdj2

  DARMOWE OGRZEWANIE SŁONECZNE – Czy to jest możliwe?
  TAK

  6ina9h4i1x2pp68aegcnpf55ofsxvlfkyrk0

  Darmowe ogrzewanie słoneczne to nie slogan reklamowy, a realna propozycja. Instalacja fotowoltaiczna w skali roku może wyprodukować wystarczającą ilość prądu do zasilania oświetlenia, sprzętów AGD i RTV oraz ogrzewania domu systemem folii grzewczych.

  Decydując się na naszą propozycję, będziesz rozliczał się z zakładem energetycznym maksymalnie 2 razy w roku. Rachunek będzie zawierał roczną opłatę stałą od ok. 80 do 200 zł oraz zbilansowane koszty energii, uwzględniające energię, którą wyprodukowała instalacja fotowoltaiczna.

  NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

  Ogrzewanie podczerwienią to nowoczesne folie grzewcze firmy Red Snake. Składają się one z 11 warstw, a przy tym ich grubość wynosi zaledwie 0,4 mm. Najważniejszym elementem folii jest tkanina wytworzona z włókien węglowych i pasty karbonu. To właśnie ta warstwa jest elementem grzejnym folii.

  Ciepło wytwarzane przez folie ogrzewa naszą podłogę, ściany i sufit, które to oddają ciepło do pomieszczenia. Inaczej mówiąc, powietrze nagrzewa się od nagrzanych przedmiotów.

  Ogrzewanie podczerwienią to jedno z najzdrowszych rodzajów ogrzewania, polecane osobom borykającym się z alergią czy astmą. Przy tym typie ogrzewania kaloryfery nie są potrzebne, a to na nich gromadzi się najwięcej trudnego do usunięcia kurzu. Kolejnym elementem innych systemów grzewczych, który generuje zabrudzenia, jest piec. Przy systemie Red Snake jego montaż jest zbędny.

  Warto również wiedzieć, że prąd, który jest potrzebny do zasilenia folii grzewczych, może pochodzić z instalacji fotowoltaicznej, dzięki czemu korzystając z odnawialnych źródeł energii, dbamy o środowisko. Tym samym ograniczamy produkcje smogu, który jest niebezpieczny dla życia i zdrowia wszystkich domowników oraz naszego otoczenia.

  Miejsce montażu folii grzewczych uzależnione jest od potrzeb oraz preferencji Klientów. Znaczenie ma m.in. różnica cenowa. Koszt montażu folii Red Snake na suficie jest niższy od montażu w podłodze. Wynika to ze znacznie mniejszego zużycia materiału. Nie wpływa to jednak na działanie folii. Rozkład temperatury w pomieszczeniach zarówno przy folii umieszczonej w suficie, jak i tej w podłodze będzie porównywalny.

  Podczas przerwy w dostawie prądu żadne źródło ogrzewania nie będzie działać, bez względu czy będą to np. folie grzewcze, pompa ciepła, piec gazowy, ponieważ każde z nich jest zasilane przez energię elektryczną. Oczywiście budynek od razu się nie wychłodzi, bo nagrzane przedmioty nadal będą oddawać ciepło. W przypadku awarii prądu ważna jest również dobrze wykonana izolacja budynku, aby komfortowa temperatura utrzymywała się dłużej.

  W domu o powierzchni użytkowej do 100 m² montaż folii grzewczych zajmuje naszej ekipie na ogół jeden dzień roboczy. Nie ma tu znaczenia czy folie są montowane na suficie, czy w podłodze.

  Ponieważ jesteśmy pewni oferowanego przez nas produktu. Folie grzewcze Red Snake były poddane wielu badaniom i testom, które potwierdziły ich wytrzymałość, odporność i wydajność. Ponadto folie grzewcze są zbudowane z tkaniny z włókien węglowych z domieszką karbonu, który jest niereaktywny, a tym samym nie niszczeje.

  Główne zalety to wieloletnie oszczędności. Montując na dachu domu panele fotowoltaiczne zaś w domu folie grzewcze zapewniasz sobie dostawy prądu z własnej minielektrowni. Najczęściej wiosną i latem instalacja PV produkuje znacznie więcej energii, niż wynosi zapotrzebowanie domowników. Wówczas nadwyżki prądu trafiają do sieci energetycznej. Odbierasz je zimą i zużywasz do zasilania folii grzewczych, natomiast z energetyką rozliczasz się za prąd oddany i pobrany jedynie raz lub dwa razy w roku. Rachunek jest symboliczny.

  Drugą zaletą folii grzewczych i instalacji fotowoltaicznej jest samowystarczalność. Nie jesteśmy uzależnieni od cen węgla, drewna, gazu, pelletu czy prądu.