Fotowoltaika Bielsko-Biała

Soldom jest dostawcą oraz instalatorem elektrycznych systemów grzewczych oraz systemów fotowoltaicznych. Z uwagi rosnącą świadomość wpływu na środowisko oraz zwiększającym się zapotrzebowaniem klientów na energię elektryczną od lat dostarczamy rozwiązania związane z branżą energii odnawialnej, głównie w dziedzinie fotowoltaiki.

Jednym z głównych obszarów naszej działalności jest Bielsko-Biała oraz okolice.

Szukasz pewnego sposobu na niższe rachunki za prąd? Zdecyduj się na fotowoltaikę!

Panele słoneczne zamontowane przy prywatnych domach oraz przedsiębiorstwach to niewątpliwie coraz częstszy widok w Bielsku-Białej. Jeśli i Ty chcesz zainwestować w odnawialne źródła energii, postaw na montaż fotowoltaiki. To pewna inwestycja w przyszłość, która pozytywnie wpłynie nie tylko na wysokość rachunków za energię, ale także na ekologię.

Zależy nam na tym, by z roku na rok w Polsce przybywało energii pochodzącej ze Słońca. Biorąc przykład z północy Europy oraz Zachodu, Polacy coraz częściej decydują się na ekologiczne rozwiązania. Nie dziwi więc fakt, że mieszkańcy Bielska-Białej także wykazują zainteresowanie posiadaniem własnej mikroelektrowni.

Dofinansowanie fotowoltaiczne Bielsko-Biała

Jeśli interesuje Cię temat dofinansowania paneli słonecznych, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Przeprowadzimy Cię przez proces wnioskowania o dotację oraz pomożemy we wszystkich niezbędnych formalnościach . Więcej informacji możesz znaleźć w zakładce: Program Czyste Powietrze oraz Mój Prąd.

Fotowoltaika Bielsko-Biała to inwestycja w:

ZDROWIE

Wydajność

Komfort

OSZCZĘDNOŚĆ

EKOLOGIA

NIEZALEŻNOŚĆ

Kalkulator fotowoltaiczny Bielsko-Biała

MOC SYSTEMU

1.8 kWp
39.9 kWp
Moc systemu: 3.3 kWp

Najlepiej dospasowana instalacja

161 zł

Miesięczny rachunek za energię BEZ PV

1930.5 zł

Roczny rachunek bez PV

16170 zł

Cena brutto instalacji (zawiera 8% VAT)

48262.5 zł

Dochód z instalacji PV w ciągu 25 lat

32093 zł

Realne oszczędności z instalacji PV

Fotowoltaika w mieście Bielsko-Biała

Panele słoneczne czyli tzw. technologia fotowoltaiczna, to kompleksowe rozwiązanie nie tylko w przypadku prywatnych domów, ale też różnego rodzaju przedsiębiorstw czy gospodarstw rolnych. Zadaniem instalacji fotowoltaicznej jest przemiana promieni słonecznych w energię elektryczną za pomocą zjawiska fotowoltaicznego. Samodzielna produkcja prądu pozwala bezsprzecznie zmniejszyć swoją zależność od firmy energetycznej.

Wiele osób zastanawia się, jak działa proces produkcji prądu. Otóż energia wyprodukowana przez moduły w pierwszej kolejności służy do zasilania sprzętu znajdującego się w budynku. Oczywiście zdarza się, że wyprodukowanej energii elektrycznej może być więcej w porównaniu do zapotrzebowania – w takiej sytuacji nadwyżka jest przesyłana do sieci energetycznej, z której w następstwie- w sytuacji braku wystarczającego nasłonecznienia zwrotnie zostaje pobrana energia pochodząca z wcześniejszej nadprodukcji bilansując nadwyżki i niedobory energii w ciągu roku.

Soldom to firma, która na terenie Bielska-Białej zrealizowała kilkadziesiąt projektów. Naszą misją jest dbałość o planetę, a w pracy zawsze kierujemy się solidnością i bezpieczeństwem.
Ze względu na stosowanie sprawdzonych komponentów od znanych i renomowanych światowych producentów jesteśmy w stanie zagwarantować poprawność działania oraz długą żywotność instalacji.

Marki komponentów, z których korzystamy, możesz sprawdzić w zakładce Producenci.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem fotowoltaiki na terenie miasta Bielsko-Biała, zapraszamy do kontaktu.

DZIĘKI INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ MOŻESZ OBNIŻYĆ SWOJE RACHUNKI ZA PRĄD NAWET O 90%

Pomagamy we wszystkich formalnościach

Kompletna instalacja pod klucz. Skorzystaj z dofinansowania!