Fotowoltaika Bielsko-Biała

Fotowoltaika sposobem na oszczędność oraz ekologię. Jesteśmy solidną firmą zajmującą się montażem systemów fotowoltaicznych. Jednym z naszych głównych obszarów działalności jest Bielsko-Biała i okolice.

SZUKASZ PEWNEGO SPOSOBU NA NIŻSZE RACHUNKI ZA PRĄD? PODOBNIE JAK INNI, ZDECYDUJ SIĘ NA FOTOWOLTAIKĘ W BIELSKU-BIAŁEJ!

 

Panele słoneczne zamontowane przy prywatnych domach oraz przedsiębiorstwach to niewątpliwie coraz częstszy widok w Bielsku-Białej. Jeśli i Ty chcesz zainwestować w odnawialne źródła energii, postaw na montaż fotowoltaiki. To pewna inwestycja w przyszłość, która pozytywnie wpłynie nie tylko na wysokość rachunków za energię, ale także na ekologię.

Zależy nam na tym, by z roku na rok w Polsce przybywało energii pochodzącej ze Słońca. Biorąc przykład z północy Europy oraz Zachodu, Polacy coraz częściej decydują się na ekologiczne rozwiązania. Nie dziwi więc fakt, że mieszkańcy Bielska-Białej również wykazują zainteresowanie posiadaniem własnej mikroelektrowni.

Dofinansowanie do fotowoltaiki w Bielsku-Białej

Jeśli interesuje Cię temat dofinansowania paneli słonecznych, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Przeprowadzimy Cię przez proces wnioskowania o dotację oraz pomożemy we wszystkich niezbędnych formalnościach. Więcej informacji możesz znaleźć w zakładce: Program Czyste Powietrze oraz Mój Prąd.

Fotowoltaika Bielsko-Biała to inwestycja w:

ZDROWIE

Wydajność

Komfort

OSZCZĘDNOŚĆ

EKOLOGIA

NIEZALEŻNOŚĆ

FOTOWOLTAIKA W MIEŚCIE BIELSKO- BIAŁA

 

Panele słoneczne czyli tzw. technologia fotowoltaiczna, to kompleksowe rozwiązanie nie tylko w przypadku prywatnych domów, ale też różnego rodzaju przedsiębiorstw czy gospodarstw rolnych. Zadaniem instalacji fotowoltaicznej jest przemiana promieni słonecznych w energię elektryczną za pomocą zjawiska fotowoltaicznego. Samodzielna produkcja prądu pozwala bez wątpienia zmniejszyć swoją zależność od firmy energetycznej.

Wobec tego wiele osób zastanawia się, jak działa proces produkcji prądu. Otóż energia wyprodukowana przez moduły w pierwszej kolejności służy do zasilania sprzętu znajdującego się w budynku. Oczywiście zdarza się, że wyprodukowanej energii elektrycznej może być więcej w porównaniu do zapotrzebowania- w takiej sytuacji nadwyżka jest przesyłana do sieci energetycznej zasilając tzw. depozyt prosumencki zgodnie z indeksem RCEm (rynkowej miesięcznej ceny energii elektrycznej). W sytuacji odwrotnej- braku wystarczającego nasłonecznienia, pobrana energia jest rozliczana kosztowo z depozytu do czasu jego wyzerowania.

Soldom to firma, która na terenie Bielska-Białej jak dotąd zrealizowała kilkadziesiąt projektów. Naszą misją jest dbałość o planetę dlatego w pracy zawsze kierujemy się solidnością i bezpieczeństwem.
Ze względu na stosowanie sprawdzonych komponentów od znanych i renomowanych światowych producentów jesteśmy w stanie zagwarantować poprawność działania oraz długą żywotność instalacji.

Marki komponentów, z których korzystamy, możesz sprawdzić w zakładce Producenci.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem fotowoltaiki na terenie miasta Bielsko-Biała, zapraszamy do kontaktu.

Panele fotowoltaiczne montujemy m.in. w gminach przynależących do powiatu bielskiego jak: Bestwina, Buczkowice, Jasienica, Jaworze, Kozy, PorąbkaWilamowice, Wilkowice

Instalacja fotowoltaiczna na gruncie w Bielsku- Białej
Montaż instalacji fotowoltaicznej Bielsko-Biała

DZIĘKI INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ WYGENERUJESZ ROCZNE OSZCZĘDNOŚCI SIĘGAJĄCE KILKU TYSIĘCY ZŁOTYCH

Pomagamy we wszystkich formalnościach

Kompletna instalacja pod klucz. Skorzystaj z dofinansowania!