Fotowoltaika Brenna

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem systemów fotowoltaicznych. Stajemy się liderem branży fotowoltaiki w Polsce. Jednym z naszych głównych obszarów działalności jest Brenna.

ZASTANAWIASZ SIĘ JAK OBNIŻYĆ RACHUNKI ZA PRĄD? DOBRZE TRAFIŁEŚ!

 

Fotowoltaika Brenna: Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży fotowoltaicznej. Jeśli zastanawiasz się nad tym, w co zainwestować by mieć pewny zwrot z inwestycji, z pewnością instalacja fotowoltaiczna nie ma sobie równych. Odnawialne źródła energii to branża bardzo przyszłościowa, która ciągle jest w etapie rozwoju. 

Montaż paneli fotowoltaicznych z roku na rok staje się coraz bardziej popularny w naszym kraju. Obserwując rynki bardziej rozwinięte, czy to Europę Północną czy Zachodnią dostrzegamy jak bardzo ważnym staje się zielona energia. Pewnym więc jest, że mieszkańcy Cieszyna również wykazują coraz większe zainteresowanie posiadaniem własnej elektrowni słonecznej. W związku z tym staramy się zaspokoić zapotrzebowanie konsumentów z obszarze OZE w powiecie cieszyńskim.

Dofinansowanie do fotowoltaiki w Brennej

 

Jesteśmy na bieżąco z aktualnymi programami dofinansowań do instalacji fotowoltaicznej, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Nasi klienci zostają przeprowadzeni przez pełen proces wnioskowania o dotację. Więcej informacji możesz znaleźć w zakładce: Program Czyste Powietrze oraz Mój Prąd.

Fotowoltaika Brenna to inwestycja w:

ZDROWIE

Wydajność

Komfort

OSZCZĘDNOŚĆ

EKOLOGIA

NIEZALEŻNOŚĆ

FOTOWOLTAIKA W BRENNEJ

 

Fotowoltaika to nowoczesna technologia, która skierowana jest  zarówno dla  przedsiębiorstw, ale również dla domów jednorodzinnych. W skrócie montaż paneli fotowoltaicznych ma za zadanie zamienić energię solarną na energię elektryczną. Takie rozwiązanie ma na celu stworzenie własnej i niezależnej „elektrowni”.

Energia elektryczna która została przekształcona z promieni słonecznych, może natychmiastowo zasilać urządzenia domowe. Niewykorzystana energia zostaje sprzedana Operatorowi Sieci Dystrybucyjnej zasilając depozyt prosumencki. W czasie gdy nasłonecznienie jest niewystarczające- na przykład w nocy, energia pobrana z sieci jest w pierwszej kolejności rozliczana z depozytu do momentu wykorzystania własnych rezerw.

Jesteśmy w pełni wykwalifikowaną, a co ważniejsze doświadczoną firmą z branży OZE. Podczas montażu fotowoltaiki, korzystamy z nowoczesnego sprzętu oraz urządzeń a w tym podzespołów, dzięki czemu nie musisz martwić się o zbyt szybkie zużycie czy ciągły serwis. Z pewnością nasze panele posłużą wiele lat. Sprawdź z jakich podzespołów korzystamy > producenci.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem instalacji fotowoltaicznej w Brennej, zapraszamy do kontaktu.

Panele fotowoltaiczne montujemy we wszystkich miejscowościach znajdujących się w powiecie cieszyńskim m.in. Cieszyn, Skoczów, Strumień, Chybie, Dębowiec, Goleszów, Hażlach, Istebna, Zebrzydowice, Ustroń, Wisła

Fotowoltaika na gruncie w Cieszynie
Instalacja fotowoltaiczna zamontowana na dachu skośnym