Fotowoltaika Bytom

Instalacja fotowoltaiczna to doskonały sposób na wprowadzenie oszczędności i jednocześnie ekologii. Szukasz solidnej firmy? Dobrze trafiłeś!

JAK OBNIŻYĆ RACHUNKI ZA PRĄD? ZACZNIJ OD INWESTYCJI W FOTOWOLTAIKĘ!

Posiadanie paneli fotowoltaicznych to krótko mówiąc gwarantowany szybki zwrot z inwestycji. Jeśli chcesz produkować własną energię i jednocześnie obniżyć coraz to wyższe rachunki wystawiane przez firmę energetyczną, najlepszym rozwiązaniem jest montaż fotowoltaiki. O pozytywnych aspektach tego rozwiązania przekonało się już ponad milion 

Branża fotowoltaiczna już stała się w Polsce bardzo popularna. W SOLDOM jesteśmy świadomi tego, że niewyczerpalne wpływa na poprawę środowiska . Rosnące zainteresowanie panelami słonecznymi zauważalne jest także w mieście Bytom.

Dofinansowanie fotowoltaiczne Bytom

Dodatkowo za zakup instalacji fotowoltaicznej istnieje możliwość otrzymania dofinansowania. Możemy pomóc Ci dopełnić wszelkich formalności. Więcej informacji na temat pokrycia części kosztów znajdziesz w zakładce: Program Czyste Powietrze oraz Mój Prąd.

Fotowoltaika Bytom to inwestycja w:

ZDROWIE

Wydajność

Komfort

OSZCZĘDNOŚĆ

EKOLOGIA

NIEZALEŻNOŚĆ

FOTOWOLTAIKA W MIEŚCIE BYTOM

 

Fotowoltaika jest rozwiązaniem dedykowanym każdemu budynkowi, niezależnie od jego wielkości, dlatego mogą się na nią decydować zarówno właściciele prywatnych domów, jak i dużych przedsiębiorstw. Panele fotowoltaiczne odpowiadają za przemianę energii słonecznej w elektryczną za pośrednictwem zjawiska fotowoltaicznego. Takie rozwiązanie pozwala na większą niezależność względem firmy energetycznej i oczywiście odpowiada za obniżenie rachunków za prąd. Otrzymana w ten sposób energia elektryczna może służyć do zasilania urządzeń znajdujących się w domu. W przypadku nadprodukcji energii zostaje ona przesłana do sieci, zasilając depozyt prosumencki, zgodnie z rynkową miesięczną ceną energii elektrycznej.  Oczywiście, w naszym klimacie zdarzają się okresy, kiedy dostęp do słońca jest ograniczony, dlatego w takich momentach energia potrzebna do zasilenia domu pobierana jest zwrotnie z sieci. Skutkiem tego jej zakup zostaje sfinansowany z zebranego kapitału w depozycie. 

Soldom to w pełni wykwalifikowana kadra pracowników, którzy są specjalistami w temacie instalacji fotowoltaicznych. Jako lider w branży OZE korzystamy wyłącznie z nowoczesnego sprzętu, urządzeń oraz podzespołów. Gwarantując urządzenia renomowanych marek, możemy zapewnić, że opracowane przez nas projekty będą służyć wiele lat, bez konieczności serwisowania.

Jeżeli interesuje Cię montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie miasta Zabrze, zachęcamy do kontaktu.

Fotowoltaika Zabrze
Fotowoltaika w Katowicach

DZIĘKI INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ WYGENERUJESZ ROCZNE OSZCZĘDNOŚCI SIĘGAJĄCE KILKU TYSIĘCY ZŁOTYCH

Pomagamy we wszystkich formalnościach

Kompletna instalacja pod klucz. Skorzystaj z dofinansowania!