Fotowoltaika Cieszyn

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem systemów fotowoltaicznych. Stajemy się liderem branży fotowoltaiki w Polsce. Jednym z naszych głównych obszarów działalności jest Cieszyn.

Zastanawiasz się jak obniżyć rachunki za prąd? Szukasz pewnej inwestycji? Dobrze trafiłeś!

Fotowoltaika Cieszyn: Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży fotowoltaicznej. Jeśli zastanawiasz się nad tym, w co zainwestować by mieć pewny zwrot z inwestycji, branża fotowoltaiczna nie ma sobie równych. Branża energii odnawialnych, to branża bardzo przyszłościowa, która ciągle jest w etapie rozwoju. 

Montaż paneli fotowoltaicznych z roku na rok staje się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Obserwując rynki bardziej rozwinięte, czy to Europę Północną czy Zachodnią dostrzegamy jak bardzo ważnym staje się zielona energia. Pewnym więc jest, że mieszkańcy Cieszyna również wykazują coraz większe zainteresowanie branżą fotowoltaiczną. W związku z tym staramy się zaspokoić zapotrzebowanie konsumentów z obszarze OZE w powiecie cieszyńskim.

Fotowoltaika Cieszyn to inwestycja w:

ZDROWIE

Wydajność

Komfort

OSZCZĘDNOŚĆ

EKOLOGIA

NIEZALEŻNOŚĆ

Kalkulator fotowoltaiczny Cieszyn

MOC SYSTEMU

1.8 kWp
39.9 kWp
Moc systemu: 3.3 kWp

Najlepiej dospasowana instalacja

161 zł

Miesięczny rachunek za energię BEZ PV

1930.5 zł

Roczny rachunek bez PV

16170 zł

Cena brutto instalacji (zawiera 8% VAT)

48262.5 zł

Dochód z instalacji PV w ciągu 25 lat

32093 zł

Realne oszczędności z instalacji PV

fotowoltaika w mieście cieszyn

Fotowoltaika to nowoczesna technologiacktóra skierowana jest  zarówno dla  przedsiębiorstw jak i dla domów jednorodzinnych. Montaż paneli fotowoltaicznych ma za zadanie zamienić energię solarną na energię elektryczną. Takie rozwiązanie ma na celu stworzenie własnej i niezależnej „elektrowni”.

Energia elektryczna która została przekształcona z promieni słonecznych, może natychmiastowo zasilać urządzenia domowe. Niewykorzystana energia może zostać odsprzedawana do sieci elektroenergetycznej. W czasie gdy nasłonecznienie nie jest wystarczające – na przykład w nocy, energia pobierana jest z sieci.  Do momentu gdy nie wykorzystamy własnego zapasu cały proces odbywa się za darmo.

Jesteśmy w pełni wykwalifikowaną oraz doświadczoną firmą z branży OZE. Podczas montażu fotowoltaiki, korzystamy z nowoczesnego sprzętu oraz urządzeń a w tym podzespołów, dzięki czemu nie musisz martwić się o zbyt szybkie zużycie czy ciągły serwis. Nasze panele posłużą na wiele lat. Sprawdź z jakich podzespołów korzystamy > producenci.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem fotowoltaiki na terenie Cieszyna, zapraszamy do kontaktu.

DZIĘKI INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ MOŻESZ OBNIŻYĆ SWOJE RACHUNKI ZA PRĄD NAWET O 90%

Pomagamy we wszystkich formalnościach

Kompletna instalacja pod klucz. Skorzystaj z dofinansowania!