Fotowoltaika Gaszowice

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem systemów fotowoltaicznych. Stajemy się liderem branży fotowoltaiki w Polsce. Jednym z naszych głównych obszarów działalności jest Rybnik i okoliczne gminy w tym Gaszowice.

ZASTANAWIASZ SIĘ NAD MONTAŻEM FOTOWOLTAIKI? CHCESZ OBNIŻYĆ RACHUNKI ZA PRĄD? DOBRZE TRAFIŁEŚ!

 

Fotowoltaika jest bez wątpienia branżą przyszłości, która wskazuje nam kierunek transformacji energetycznej skupionej na Odnawialnych Źródłach Energii. Jest również pewną inwestycją o szybkim zwrocie. Posiadanie instalacji fotowoltaicznej cechuje się przede wszystkim pozytywnymi aspektami dla właściciela. Głównie należą do nich oszczędności oraz ekologia, posiadając własną instalację mamy bezpośredni wpływ na kondycję naszej planety. W wyniku tego zainteresowanie montażem ogniw fotowoltaicznych w Polsce wzrasta. Wszelkiego rodzaju dotacje unijne mają za cel pomoc w zwiększeniu znaczenia OZE na rynku energii.  Polacy idąc za wzorem krajów wysoce rozwiniętych gospodarczo, również chcą wprowadzać nowoczesne rozwiązania. 

 

Jako wyspecjalizowana firma zajmująca się montażem paneli fotowltaicznych, wychodzimy więc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu w gminie Gaszowice.

Fotowoltaika Gaszowice to:

ZDROWIE

Wydajność

Komfort

OSZCZĘDNOŚĆ

EKOLOGIA

NIEZALEŻNOŚĆ

FOTOWOLTAIKA W GASZOWICACH

 

Montaż instalacji PV to nowoczesna oraz ekologiczna usługa, skierowane zarówno dla domów jednorodzinnych, jak również przedsiębiorstw. Technologia fotowoltaiczna ma za zadanie wytworzyć energię elektryczną z energii słonecznej nie doprowadzając przy tym do dużych strat. Cały proces niesie za sobą niezliczone korzyści, jedną z nich jest niezależność względem zakładów energetycznych, ponieważ sami możemy posiadać własną mikroelektrownię.

Przykładowy przebieg pełnego procesu:  w ciągu dnia panele fotowoltaiczne wytwarzają oraz zasilają domowe urządzenia. Nadmiar wytworzonej energii sprzedawany jest do sieci elektroenergetycznej zgodnie z rynkową miesięczną ceną energii elektrycznej. W sytuacji gdy ogniwa słoneczne nie są w stanie transformować energii słonecznej (noc, pochmurny dzień) zakupujemy energię zgodnie z taryfą Operatora, rozliczając się ze środków zebranych w depozycie prosumenckim.

Jesteśmy liderem branży fotowoltaicznej stawiamy na bezpieczeństwa oraz solidność.  Gwarantujemy, że wszystkie komponenty które są przez nas montowane są najwyższej jakości. Sprawdzone materiały które są odporne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, zapewnią bezproblemową eksplantację przez długi czas. Zachęcamy do sprawdzenia urządzeń z jakich korzystamy > producenci.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem fotowoltaiki na terenie gminy Gaszowice, zapraszamy do kontaktu.

Panele fotowoltaiczne montujemy m.in. w Rybniku i gminach przynależących do powiatu rybnickiego jak: Czerwionka- Leszczyny, Jejkowice, Lyski, Świerklany

Fotowoltaika w mieście Żory
Fotowoltaika

DZIĘKI INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ WYGENERUJESZ ROCZNE OSZCZĘDNOŚCI SIĘGAJĄCE KILKU TYSIĘCY ZŁOTYCH

Pomagamy we wszystkich formalnościach

Kompletna instalacja pod klucz. Skorzystaj z dofinansowania!