Fotowoltaika Gliwice

Soldom to autoryzowany dostawca systemów fotowoltaicznych. Jako lider w branży korzystamy wyłącznie z urządzeń i komponentów renomowanych producentów. Jednym z wielu miast w województwie, w których działamy, są Gliwice.

Fotowoltaika, czyli inwestycja w przyszłość

Kryzys ekologiczny oraz stale rosnące ceny energii elektrycznej sprawiły, że branża fotowoltaiczna rozwija się niezwykle dynamicznie, znajdując każdego roku rzeszę zwolenników. Atutem systemów fotowoltaicznych jest przede wszystkim ekologia i oszczędność, a ponadto szybki zwrot inwestycji.

W ślad za Europą Zachodnią oraz Północną poszła także Polska. Zielona energia z roku na rok zyskuje na popularności, a panele są montowane już nie tylko na potrzeby dużych przedsiębiorstw, ale też prywatnych budynków mieszkalnych. Ogromne zainteresowanie odnawialnymi źródłami energii zaobserwowaliśmy również w Gliwicach, dlatego chcąc zaspokoić rosnące potrzeby mieszkańców powiatu gliwickiego, oferujemy zaawansowane technologicznie podzespoły gwarantujące wieloletnią pracę.

Fotowoltaika Gliwice to inwestycja w:

ZDROWIE

Wydajność

Komfort

OSZCZĘDNOŚĆ

EKOLOGIA

NIEZALEŻNOŚĆ

Kalkulator fotowoltaiczny Gliwice

MOC SYSTEMU

1.8 kWp
39.9 kWp
Moc systemu: 3.3 kWp

Najlepiej dospasowana instalacja

161 zł

Miesięczny rachunek za energię BEZ PV

1930.5 zł

Roczny rachunek bez PV

16170 zł

Cena brutto instalacji (zawiera 8% VAT)

48262.5 zł

Dochód z instalacji PV w ciągu 25 lat

32093 zł

Realne oszczędności z instalacji PV

Fotowoltaika w mieście Gliwice

Systemy fotowoltaiczne mogą być montowane na potrzeby zaspokojenia potrzeb energetycznych, zarówno w przypadku budynków mieszkalnych, jak i firm. Zadaniem instalacji fotowoltaicznej jest przemiana energii płynącej ze światła słonecznego w energię elektryczną. Dzięki temu można stworzyć coś na kształt własnej mikroelektrowni i jednocześnie znacząco zmniejszyć swoją zależność od sieci energetycznej.

Energia elektryczna powstała na skutek działania promieni słonecznych, może być natychmiast wykorzystana do zasilania urządzeń znajdujących się w budynku. W momencie gdy produkowanej energii jest zbyt dużo, zostaje ona przesłana do sieci. Oczywiście w przypadku mniejszej produkcji prądu (podczas pochmurnych dni), energia jest pobierana z sieci za darmo, do momentu wykorzystania zgromadzonego zapasu.

Soldom to wykwalifikowana firma z branży OZE, która może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem. Tworząc każdy system fotowoltaiczny, zawsze bazujemy na sprzęcie, urządzeniach oraz komponentach renomowanych marek. Pełną listę można znaleźć w zakładce Producenci. Montowana przez nas fotowoltaika dzięki swojej jakości może spełniać swoje zadanie przez wiele lat, bez konieczności serwisowania.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem fotowoltaiki w mieście Gliwice, zachęcamy do kontaktu.

DZIĘKI INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ MOŻESZ OBNIŻYĆ SWOJE RACHUNKI ZA PRĄD NAWET O 90%

Pomagamy we wszystkich formalnościach

Kompletna instalacja pod klucz. Skorzystaj z dofinansowania!