Fotowoltaika Istebna

Firma Soldom to autoryzowany dystrybutor  systemów fotowoltaicznych. Jesteśmy liderem branży fotowoltaicznej w Polsce. Jednym z naszych głównych obszarów działalności jest Istebna.

ZNAMY SPOSÓB NA OBNIŻENIE RACHUNKÓW ZA PRĄD- FOTOWOLTAIKA ISTEBNA- DOBRZE TRAFIŁEŚ!

 

Zastanawiasz się nad montażem modułów fotowoltaicznych? Jeśli tak, to już niewiele dzieli Cię od pewnej i sprawdzonej inwestycji. Bez wątpienia własna elektrownia słoneczna zaprocentuje w ciągu najbliższych lat. Fotowoltaika jest ściśle powiązana z ekologią, ale przekłada się również na wysokie roczne oszczędności. Ponadto małej pojemności instalacja wygeneruje roczny zysk sięgający kilku tysiącom złotych. Tak naprawdę montaż instalacji PV staje się coraz bardziej powszechny zarówno wśród domów jednorodzinnych, ale też przedsiębiorstw. Zaobserwować to można przede wszystkim na rynkach zachodnich. Kraje te przywiązują dużą uwagę do pozyskiwania energii z OZE.  Polacy również inwestują w innowacyjne oraz ekologiczne metody pozyskiwania własnej energii. Faktem jest, że mieszkańcy Istebnej wykazują rosnące zainteresowanie fotowoltaiką. Z tego powodu staramy się wyjść na przeciw potrzebom klientów z okolic, z której wywodzi się nasza firma.

Fotowoltaika Istebna to:

ZDROWIE

Wydajność

Komfort

OSZCZĘDNOŚĆ

EKOLOGIA

NIEZALEŻNOŚĆ

FOTOWOLTAIKA W ISTEBNEJ

 

Technologia instalacji PV jest stale rozwijana oraz udoskonalana. 

Bez wątpienia sprawdza się zarówno w domach jak i przedsiębiorstwach czy rolnictwie. To nowoczesne, kompleksowe oraz ekologiczne rozwiązanie, które posiada bez wątpienia wiele zalet.

Działanie instalacji fotowoltaicznej ma na celu zamienić (z jak najmniejszą stratą) energię słoneczną na energię elektryczną, dzięki czemu, zyskujemy pewną swobodę oraz niezależność.

Schemat funkcjonowania instalacji fotowoltaicznej w skrócie przedstawia się następująco. Podczas dnia ogniwa słoneczne zmieniają energię słoneczną na elektryczną, która w pierwszej kolejności zasila urządzenia domowe. Nagromadzona oraz niezużyta energia przesyłana jest do sieci elektroenergetycznej. W wyniku tego,  zasila depozyt prosumencki wedle rynkowej miesięcznej cenie energii elektrycznej. W sytuacji gdy instalacja fotowoltaiczna nie umie przetworzyć energii (noc, pochmurne dni) energia elektryczna zostaje pobierana ze wspomnianej sieci, w efekcie pomniejszając depozyt o koszt zakupu energii elektrycznej zgodnie z taryfą Operatora.

Jako wiodąca firma w branży OZE przyświeca nam idea dbania o przyszłość planety, solidność oraz bezpieczeństwo.  Zapewniamy, że wykorzystywane podczas instalacji podzespoły stanowią najwyższą jakość. Gwarantujemy również, że instalowane komponenty są odporne na działanie czynników zewnętrznych, co sprawi, że zapewnią nam prawidłowe funkcjonowanie instalacji fotowoltaicznej przez wiele lat użytkowania. Sprawdź naszych dostawców > producenci.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem fotowoltaiki na terenie Istebnej, zapraszamy do kontaktu oraz zapoznaniem się z dostępnym dofinansowaniem do fotowoltaiki na terenie Istebnej, o którym piszemy tutaj.

Instalacja fotowoltaiczna Skoczów
Fotowoltaika Ustroń- montaż i serwis

DZIĘKI INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ WYGENERUJESZ ROCZNE OSZCZĘDNOŚCI SIĘGAJĄCE KILKU TYSIĘCY ZŁOTYCH

Pomagamy we wszystkich formalnościach

Kompletna instalacja pod klucz. Skorzystaj z dofinansowania!