Fotowoltaika Katowice

Szukasz systemu fotowoltaicznego od autoryzowanego dystrybutora? Skontaktuj się z firmą Soldom. Stajemy się liderem w branży fotowoltaiki. Jednym z obszarów naszej działalności jest miasto Katowice.

FOTOWOLTAIKA, CZYLI SPOSÓB NA NIŻSZE RACHUNKI ZA PRĄD

Jeśli ważna jest dla Ciebie ekologia, a ponadto oszczędność na rachunkach za prąd, postaw na fotowoltaikę, czyli na inwestycję w przyszłość. Zwrot z tej inwestycji odczujesz wcześniej niż myślisz.

Systemy fotowoltaiczne to powszechnie stosowane rozwiązania w Europie Zachodniej oraz Północnej, a z roku na rok zdobywają coraz większą popularność również Polsce. Nie dziwi więc fakt, że panele słoneczne cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Katowic. Z racji tego wychodzimy naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu i oferujemy najnowocześniejsze urządzenia, które dzięki energii słonecznej pozwalają produkować prąd na potrzeby domów i przedsiębiorstw.

Dofinansowanie fotowoltaiczne Katowice

Jako lider w branży fotowoltaicznej oczywiście pomagamy spełnić wszystkie formalności związane z otrzymaniem dofinansowania na fotowoltaikę. Więcej informacji można znaleźć w zakładce Program Czyste Powietrze oraz Mój Prąd.

Fotowoltaika Katowice to pewna inwestycja w:

ZDROWIE

Wydajność

Komfort

OSZCZĘDNOŚĆ

EKOLOGIA

NIEZALEŻNOŚĆ

FOTOWOLTAIKA W MIEŚCIE KATOWICE

 

Systemy fotowoltaiczne są dedykowane zarówno budynkom mieszkalnym, jak i przedsiębiorstwom znajdującym się na terenie Katowic i okolic. Zadaniem instalacji PV jest przekształcanie światła słonecznego w energię elektryczną, co w efekcie pozwala na samodzielną produkcję prądu. Oczywiście takie rozwiązanie pozwala znacznie zmniejszyć pobór energii z tradycyjnej sieci, a tym samym obniżyć miesięczne rachunki za zużycie.

Jak w takim razie dokładnie wygląda produkcja własnej energii? Wytworzony dzięki fotowoltaice prąd służy do zasilania urządzeń elektrycznych znajdujących się w budynku, natomiast jej nadmiar jest przekazany do sieci energetycznej zasilając tzw. depozyt prosumencki zgodnie z indeksem RCEm (rynkowej miesięcznej cenie energii elektrycznej). W sytuacji niedoboru produkowanego prądu z instalacji fotowoltaicznej, depozyt zostaje pomniejszony o koszt zakupu energii zgodnie z taryfą Operatora.

Bardzo bliska jest nam idea dbania o planetę i wybierania ekologicznych rozwiązań. To dlatego klientom oferujemy nowoczesne urządzenia, które funkcjonują bez zarzutu przez wiele lat, bez konieczności serwisowania. Taką gwarancję dają nam przede wszystkim urządzenia, sprzęt i komponenty, z których tworzymy systemy fotowoltaiczne. Listę marek, z którymi współpracujemy, możesz sprawdzić w zakładce Producenci.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem systemu fotowoltaicznego w Katowicach, zapraszamy do kontaktu.

Instalacja fotowoltaiczna w Katowicach
Fotowoltaika na dachu skośnym

DZIĘKI INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ wygenerujesz roczne oszczędności sięgające kilku tysięcy złotych

Pomagamy we wszystkich formalnościach

Kompletna instalacja pod klucz. Skorzystaj z dofinansowania!