Fotowoltaika Katowice

Szukasz systemu fotowoltaicznego od autoryzowanego dystrybutora? Skontaktuj się z firmą Soldom. Stajemy się liderem w branży fotowoltaiki. Jednym z obszarów naszej działalności jest miasto Katowice.

Fotowoltaika, czyli sposób na niższe rachunki za prąd

Jeśli ważna jest dla Ciebie ekologia, ale też oszczędność na rachunkach za prąd, postaw na fotowoltaikę, czyli na inwestycję w przyszłość. Zwrot z tej inwestycji odczujesz bardzo szybko. Za pomocą naszego kalkulatora możesz obliczyć, na jakie oszczędności możesz liczyć w ciągu następnych lat.

Systemy fotowoltaiczne to powszechnie stosowane rozwiązania w Europie Zachodniej oraz Północnej, a z roku na rok zdobywają coraz większą popularność w Polsce. Nie dziwi więc fakt, że panele słoneczne cieszą się dużym zainteresowaniem w Katowicach. Z racji tego wychodzimy naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu i oferujemy najnowocześniejsze urządzenia, które pozwalają produkować energię na potrzeby domów i przedsiębiorstw.

Dofinansowanie fotowoltaiczne Katowice

Jako lider w branży fotowoltaicznej pomagamy spełnić wszystkie formalności związane z otrzymaniem dofinansowania na fotowoltaikę. Więcej informacji można znaleźć w zakładce Program Czyste Powietrze oraz Mój Prąd.

Fotowoltaika Katowice to inwestycja w:

ZDROWIE

Wydajność

Komfort

OSZCZĘDNOŚĆ

EKOLOGIA

NIEZALEŻNOŚĆ

Kalkulator fotowoltaiczny Katowice

MOC SYSTEMU

1.8 kWp
39.9 kWp
Moc systemu: 3.3 kWp

Najlepiej dospasowana instalacja

161 zł

Miesięczny rachunek za energię BEZ PV

1930.5 zł

Roczny rachunek bez PV

16170 zł

Cena brutto instalacji (zawiera 8% VAT)

48262.5 zł

Dochód z instalacji PV w ciągu 25 lat

32093 zł

Realne oszczędności z instalacji PV

Fotowoltaika w mieście Katowice

Systemy fotowoltaiczne są dedykowane zarówno budynkom mieszkalnym, jak i przedsiębiorstwom znajdującym się na terenie Katowic i okolic. Zadaniem instalacji PV jest przekształcanie światła słonecznego w energię elektryczną, co pozwala na samodzielną produkcję prądu. Oczywiście takie rozwiązanie pozwala znacznie zmniejszyć pobór energii z tradycyjnej sieci, a tym samym obniżyć miesięczne rachunki za zużycie.

Jak dokładnie wygląda produkcja własnej energii? Wytworzony dzięki fotowoltaice prąd służy do zasilania urządzeń elektrycznych znajdujących się w budynku, natomiast jej nadmiar jest oddawany do sieci energetycznej. W okresie, kiedy energii jest produkowanej mniej (pochmurne dni), jest ona pobierana z sieci za darmo (do momentu wykorzystania wszystkich nagromadzonych zasobów).

Bardzo bliska jest nam idea dbania o planetę i wybierania ekologicznych rozwiązań. To dlatego klientom oferujemy nowoczesne urządzenia, które funkcjonują bez zarzutu przez wiele lat, bez konieczności serwisowania. Taką gwarancję dają nam urządzenia, sprzęt i komponenty, z których tworzymy systemy fotowoltaiczne. Listę marek, z którymi współpracujemy, możesz sprawdzić w zakładce Producenci.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem systemu fotowoltaicznego w Katowicach, zapraszamy do kontaktu.

DZIĘKI INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ MOŻESZ OBNIŻYĆ SWOJE RACHUNKI ZA PRĄD NAWET O 90%

Pomagamy we wszystkich formalnościach

Kompletna instalacja pod klucz. Skorzystaj z dofinansowania!