Fotowoltaika Miedźna

Soldom: jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań związanych z odnawialnymi źródłami energii, dostarczając naszym klientom produkty najwyższej jakości firm z ugruntowaną pozycją na rynku międzynarodowym. Jako firma wywodząca się z Górnego Śląska zapewniamy obsługę klientów na terenie naszego województwa, również w miejscowości Miedźna.

SZUKASZ SPOSOBU NA NIŻSZE RACHUNKI ZA PRĄD? ZDECYDUJ SIĘ NA FOTOWOLTAIKĘ!

 

Podczas gdy zapotrzebowanie na energię elektryczną rośnie zarówno w domach jak i przedsiębiorstwach, rosnące ceny energii wpływają znacząco na wysokość rachunków za prąd oraz przyczyniają się do zwiększonej produkcji energii pochodzącej z paliw kopalnych.

Odpowiedzią na te problemy są systemy fotowoltaiczne, które wchodzą w skład tzw. OZE. Montaż fotowoltaiki pozwala zmniejszyć rachunki za energię, a ponadto pozytywnie wpływa na ekologię.

Popularność systemów fotowoltaicznych w Polsce stale rośnie. Polacy w ślad za sąsiadami z Zachodu i Północy decydują się na takie rozwiązanie nie tylko w przypadku większych przedsiębiorstw, ale też budynków mieszkalnych. Niewątpliwym atutem fotowoltaiki jest przede wszystkim szybki zwrot inwestycji.

Dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej Miedźna

Istnieje możliwość otrzymania dofinansowania na część poniesionych środków związanych z montażem fotowoltaiki. Jako lider w tej branży jesteśmy w stanie pomóc we wszelkich formalnościach. Więcej o dofinansowaniach można przeczytać w zakładce Mój Prąd oraz Program Czyste Powietrze.

Fotowoltaika Miedźna to inwestycja w:

ZDROWIE

Wydajność

Komfort

OSZCZĘDNOŚĆ

EKOLOGIA

NIEZALEŻNOŚĆ

FOTOWOLTAIKA W GMINIE MIEDŹNA

 

Postępująca technologia w branży fotowoltaicznej pozwala oferować rozwiązania zarówno dla małych budynków mieszkalnych, jak i większych przedsiębiorstw. Zadaniem instalacji PV jest przemiana energii słonecznej w elektryczną. Samodzielna produkcja pochodząca z mikroinstalacji pozwala stać się mniej zależnym od sieci energetycznej.

Wiele osób zastanawia się, na czym polega produkcja i użytkowanie wyprodukowanej energii elektrycznej. Otóż wytworzony prąd w ciągu dnia zasila urządzenia elektryczne znajdujące się w budynku. W przypadku produkowania większej niż potrzebna porcji energii, nadwyżka zostaje sprzedane Operatorowi Systemu Dystrybucyjnego, zasilając depozyt prosumencki. Oczywiście w przypadku mniejszej produkcji, pobrana energia zostaje rozliczona z depozytu zgodnie z taryfą Operatora. 

 

Misją naszej firmy jest przede wszystkim dbałość o planetę i oferowanie naszym klientom solidnych i nowoczesnych rozwiązań. Nasze systemy tworzymy na bazie komponentów i urządzeń renomowanych producentów (pełną listę można znaleźć w zakładce Producenci). Dzięki temu nasze systemy pełnią swoją rolę przez wiele lat, bez konieczności wykonywania dodatkowych serwisów.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem fotowoltaiki w Miedźnej, zachęcamy do kontaktu.

Panele fotowoltaiczne montujemy m.in. we wszystkich miejscowościach powiatu pszczyńskiego jak: Pszczyna, Goczałkowice- Zdrój, Kobiór, Pawłowice, Suszec.  

Instalacja fotowoltaiczna
Fotowoltaika w Pszczynie, program Agroenergia

DZIĘKI INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ wygenerujesz roczne oszczędności sięgające kilku tysięcy złotych

Pomagamy we wszystkich formalnościach

Kompletna instalacja pod klucz. Skorzystaj z dofinansowania!