Fotowoltaika Pawłowice

Fotowoltaika sposobem na oszczędność oraz ekologię. Jesteśmy solidną firmą zajmującą się montażem systemów fotowoltaicznych. Jednym z naszych obszarów działalności są Pawłowice. 

SPRAWDZONA FIRMA, KTÓRA ZAJMUJE SIĘ INSTALACJAMI FOTOWOLTAICZNYMI W PAWŁOWICACH? DOBRZE TRAFIŁEŚ!

 

Fotowoltaika daje bez wątpienia szybki zwrot z inwestycji. Jeśli rozważasz nad montażem instalacji PV, wykonaj następny krok ku sprawdzonemu rozwiązaniu dającemu kilka tysięcy zwrotu rocznie. Chociaż jej główną zaletą jest ekologia, to należy pamiętać, że atutem jest również ekonomia. Co więcej, nawet mała instalacja potrafi wygenerować kilkutysięczne oszczędności w ciągu roku. Odnotowane zwiększające się zainteresowanie mieszkańców Pawłowic i okolic montażem instalacji fotowoltaicznej sprawiło, że wychodzimy naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu.

DOFINANSOWANIE DO FOTOWOLTAIKI W PAWŁOWICACH

Skorzystaj w dofinansowania do instalacji fotowoltaicznych w Pawłowicach. Pomożemy Ci w formalnościami. O Programie Mój Prąd więcej dowiesz się tutaj.

Fotowoltaika Pawłowice to:

ZDROWIE

Wydajność

Komfort

OSZCZĘDNOŚĆ

EKOLOGIA

NIEZALEŻNOŚĆ

FOTOWOLTAIKA W PAWŁOWICACH- DARMOWA ENERGIA ZE SŁOŃCA!

 

Rynek branży fotowoltaicznej jest wprawdzie ciągle rozwijany. Technologia modułów PV to rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, ale też firm czy rolników. Na czym polega proces? Ogólnie mówiąc- ogniwa słoneczne przekształcają energię solarną w prąd. Biorąc pod uwagę, że źródłem energii jest Słońce, gwarantuje nam to niekończącą się energię.

Fotowoltaika ma za zadanie przede wszystkim napędzać nasze urządzenia domowe. Jeśli zapotrzebowanie nie pokrywa się z pozyskanym zasobem, tym samym nadmiar energii trafia do sieci elektroenergetycznej. Oznacza to, że energia zostaje sprzedana zgodnie z miesięczną ceną energii elektrycznej na giełdzie.  Kiedy energii wyprodukowanej zaczyna brakować (noc lub bardzo pochmurny dzień), następuje pobór z sieci, który zostaje rozliczony zgodnie z taryfą Operatora, pomniejszając zebrane środki w depozycie prosumenckim.

Jako wyspecjalizowane przedsiębiorstwo stawiamy przede wszystkim na profesjonalne podejście oraz fachowość podczas całego procesu montażu paneli fotowoltaicznych. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych urządzeń oraz komponentów światowych liderów, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość na rynku. Nasze panele fotowoltaiczne objęte są stosowną gwarancją, są odporne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych oraz wykazują wysoką sprawność przez wiele lat. W kwestii zapoznania się z naszymi produktami, zalecamy odwiedzić zakładkę > producenci.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem fotowoltaiki na terenie Pawłowic, zapraszamy do kontaktu.

Panele fotowoltaiczne montujemy m.in. we wszystkich miejscowościach powiatu pszczyńskiego jak: Pszczyna, Goczałkowice- Zdrój, Kobiór, MiedźnaSuszec.  

Fotowoltaika na dachu budynku
Fotowoltaika

DZIĘKI INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ WYGENERUJESZ ROCZNE OSZCZĘDNOŚCI SIĘGAJĄCE KILKU TYSIĘCY ZŁOTYCH

Pomagamy we wszystkich formalnościach

Kompletna instalacja pod klucz. Skorzystaj z dofinansowania!