Fotowoltaika Pszczyna

Soldom: jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań związanych z odnawialnymi źródłami energii, dostarczając naszym klientom produkty najwyższej jakości firm z ugruntowaną pozycją na rynku międzynarodowym. Jako firma wywodząca się z Górnego Śląska zapewniamy obsługę klientów na terenie naszego województwa, również w mieście Pszczyna oraz okolic.

Szukasz sposobu na niższe rachunki za prąd? Zdecyduj się na fotowoltaikę!

Podczas gdy zapotrzebowanie na energię elektryczną rośnie zarówno w domach jak i przedsiębiorstwach, rosnące ceny energii wpływają znacząco na wysokość rachunków za prąd oraz przyczyniają się do zwiększonej produkcji energii pochodzącej z paliw kopalnianych.

Odpowiedzią na te problemy są systemy fotowoltaiczne, które wchodzą w skład tzw. OZE. Montaż fotowoltaiki pozwala zmniejszyć rachunki za energię, a ponadto pozytywnie wpływa na ekologię.

Popularność systemów fotowoltaicznych w Polsce stale rośnie. Polacy w ślad za sąsiadami z Zachodu i Północy decydują się na takie rozwiązanie nie tylko w przypadku większych przedsiębiorstw, ale też budynków mieszkalnych. Niewątpliwym atutem fotowoltaiki jest przede wszystkim szybki zwrot inwestycji. Za pomocą kalkulatora umieszczonego na tej stronie możesz z łatwością obliczyć, na jakie oszczędności można liczyć.

Dofinansowanie fotowoltaiczne Pszczyna

Istnieje możliwość otrzymania dofinansowania na część poniesionych środków związanych z montażem fotowoltaiki. Jako lider w tej branży jesteśmy w stanie pomóc we wszelkich formalnościach. Więcej o dofinansowaniach można przeczytać w zakładce Mój Prąd oraz Program Czyste Powietrze.

Fotowoltaika Pszczyna to inwestycja w:

ZDROWIE

Wydajność

Komfort

OSZCZĘDNOŚĆ

EKOLOGIA

NIEZALEŻNOŚĆ

Kalkulator fotowoltaiczny Pszczyna

MOC SYSTEMU

1.8 kWp
39.9 kWp
Moc systemu: 3.3 kWp

Najlepiej dospasowana instalacja

161 zł

Miesięczny rachunek za energię BEZ PV

1930.5 zł

Roczny rachunek bez PV

16170 zł

Cena brutto instalacji (zawiera 8% VAT)

48262.5 zł

Dochód z instalacji PV w ciągu 25 lat

32093 zł

Realne oszczędności z instalacji PV

Fotowoltaika w mieście Pszczyna

Postępująca technologia w branży fotowoltaicznej pozwala oferować rozwiązania zarówno dla małych budynków mieszkalnych, jak i większych przedsiębiorstw. Zadaniem instalacji PV jest przemiana energii słonecznej w elektryczną. Samodzielna produkcja pochodząca z mikroinstalacji pozwala stać się mniej zależnym od sieci energetycznej.

Wiele osób zastanawia się, na czym polega produkcja i użytkowanie wyprodukowanej energii elektrycznej. Otóż wytworzony prąd w ciągu dnia zasila urządzenia elektryczne znajdujące się w budynku. W przypadku produkowania większej niż potrzebna porcji energii ta oddawana jest do sieci. Oczywiście zdarzają się momenty, kiedy energii produkowanej jest za mało – wtedy prąd pobierany jest z sieci za darmo, aż do momentu wykorzystania nagromadzonych zasobów.

Misją naszej firmy jest przede wszystkim dbałość o planetę i oferowanie naszym klientom solidnych i nowoczesnych rozwiązań. Nasze systemy tworzymy na bazie komponentów i urządzeń renomowanych producentów (pełną listę można znaleźć w zakładce Producenci). Dzięki temu nasze systemy pełnią swoją rolę przez wiele lat, bez konieczności wykonywania dodatkowych serwisów.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem fotowoltaiki w Pszczynie, zachęcamy do kontaktu.

DZIĘKI INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ MOŻESZ OBNIŻYĆ SWOJE RACHUNKI ZA PRĄD NAWET O 90%

Pomagamy we wszystkich formalnościach

Kompletna instalacja pod klucz. Skorzystaj z dofinansowania!