Fotowoltaika Pyskowice

Soldom to autoryzowany dostawca systemów fotowoltaicznych. Jako lider w branży korzystamy wyłącznie z urządzeń i komponentów renomowanych producentów. Jednym z wielu miast w województwie, w których działamy są Pyskowice.

FOTOWOLTAIKA, CZYLI INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ

Kryzys ekologiczny oraz stale rosnące ceny energii elektrycznej sprawiają, że branża fotowoltaiczna rozwija się niezwykle dynamicznie, dodatkowo znajdując każdego roku rzeszę zwolenników. Atutem systemów fotowoltaicznych jest przede wszystkim ekologia i oszczędność, ale też szybki zwrot inwestycji wspierany dzięki programom dofinansowań jak np. Mój Prąd. 

W ślad za Europą Zachodnią oraz Północną poszła również Polska. Zielona energia z roku na rok zyskuje popularność, a panele są montowane już nie tylko na potrzeby dużych przedsiębiorstw, ale też prywatnych budynków mieszkalnych. Ogromne zainteresowanie odnawialnymi źródłami energii zaobserwowaliśmy również w Pyskowicach, dlatego chcąc zaspokoić rosnące potrzeby mieszkańców powiatu gliwickiego, oferujemy zaawansowane technologicznie podzespoły gwarantujące wieloletnią pracę.

Fotowoltaika Pyskowice to inwestycja w:

ZDROWIE

Wydajność

Komfort

OSZCZĘDNOŚĆ

EKOLOGIA

NIEZALEŻNOŚĆ

FOTOWOLTAIKA W MIEŚCIE PYSKOWICE

 

Systemy fotowoltaiczne można montować na potrzeby zaspokojenia potrzeb energetycznych, zarówno w przypadku budynków mieszkalnych, jak i firm. Zadaniem instalacji fotowoltaicznej jest przemiana energii płynącej ze światła słonecznego w energię elektryczną. Dzięki temu można stworzyć coś na kształt własnej mikroelektrowni i jednocześnie znacząco zmniejszyć swoją zależność od sieci energetycznej.

Energia elektryczna powstała na skutek działania promieni słonecznych, może być natychmiast wykorzystana do zasilania urządzeń znajdujących się w budynku. W momencie gdy produkowanej energii jest zbyt dużo, zostaje ona przesłana do sieci i rozliczona kosztowo zgodnie z indeksem RCEm. Oczywiście w przypadku mniejszej produkcji prądu (podczas pochmurnych dni), energia pobierana z sieci zostaje rozliczona z depozytu prosumenckiego do czasu wykorzystania zebranych środków. 

Soldom to wykwalifikowana firma z branży OZE, która może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem. Tworząc każdy system fotowoltaiczny, zawsze bazujemy na sprzęcie, urządzeniach oraz komponentach renomowanych marek. Pełną listę można znaleźć w zakładce Producenci. Montowana przez nas fotowoltaika dzięki swojej jakości może spełniać swoje zadanie przez wiele lat, bez konieczności serwisowania.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem fotowoltaiki w mieście Pyskowice, zachęcamy do kontaktu.

Panele fotowoltaiczne montujemy w całych Gliwicach oraz okolicy m.in.: Sośnicowice, ToszekKnurów.

Fotowoltaika o mocy 10kWp, dofinansowanie Mój Prąd Bielsko- Biała
Instalacja fotowoltaiczna Gliwice

DZIĘKI INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ WYGENERUJESZ ROCZNE OSZCZĘDNOŚCI SIĘGAJĄCE KILKU TYSIĘCY ZŁOTYCH

Pomagamy we wszystkich formalnościach

Kompletna instalacja pod klucz. Skorzystaj z dofinansowania!