Fotowoltaika Rybnik

Soldom to lider na Górnym Śląsku w dostarczaniu rozwiązań z branży fotowoltaicznej, którego obszar działania obejmuje m.in. Rybnik i okoliczne gminy. Jeśli chcesz obniżyć rachunki za energię nawet o 90%, zdecyduj się na montaż systemu fotowoltaicznego.

Niższe rachunki za prąd? Tylko z fotowoltaiką!

O fotowoltaice mówi się jako o branży przyszłości. W czasach, kiedy coraz większą uwagę zwracamy na dbałość o środowisko naturalne, zauważamy niekorzystne zmiany klimatu, możliwość pozyskiwania energii odnawialnej, daje wiele możliwości. OZE wpływa korzystnie nie tylko na ekologię, ale też oszczędność – dzięki pozyskiwaniu energii elektrycznej z energii słonecznej, w Twoim portfelu corocznie pozostanie kilka tysięcy złotych.

Skąd takie zainteresowanie fotowoltaiką? Polacy przykład biorą z Zachodu oraz Północy Europy, gdzie takie rozwiązania są już normą. Jako że Polska należy do krajów wysokorozwiniętych, także i u nas przyjęło się, że stosowanie fotowoltaiki powinno być powszechne. Taki trend można zauważyć również w Rybniku, w którym zrealizowaliśmy dotąd wiele projektów.

Dofinansowanie fotowoltaiki w Rybniku

Dzięki takim programom jak Mój Prąd czy Czyste Powietrze można się starać o dofinansowanie montażu paneli fotowoltaicznych. Oczywiście pomożemy we wszelkich formalnościach.

Fotowoltaika Rybnik to inwestycja w:

ZDROWIE

Wydajność

Komfort

OSZCZĘDNOŚĆ

EKOLOGIA

NIEZALEŻNOŚĆ

Kalkulator fotowoltaiczny Rybnik

MOC SYSTEMU

1.8 kWp
39.9 kWp
Moc systemu: 3.3 kWp

Najlepiej dospasowana instalacja

161 zł

Miesięczny rachunek za energię BEZ PV

1930.5 zł

Roczny rachunek bez PV

16170 zł

Cena brutto instalacji (zawiera 8% VAT)

48262.5 zł

Dochód z instalacji PV w ciągu 25 lat

32093 zł

Realne oszczędności z instalacji PV

Fotowoltaika w mieście Rybnik

Wiele osób zastanawia się, czy każdy może się zdecydować na montaż fotowoltaiki. Okazuje się, że tego typu instalacje są opłacalne nie tylko w przypadku większych przedsiębiorstw, ale także w budownictwie wielorodzinnym i domach jednorodzinnych. Panele fotowoltaiczne są w stanie przetworzyć energię płynącą ze Słońca w energię elektryczną. Ta z kolei jest wykorzystywana do zasilania urządzeń elektrycznych znajdujących się w budynku.

Oczywiście samodzielne wytwarzanie prądu daje częściową niezależność od firmy energetycznej. Co więcej, w przypadku wyprodukowania większej ilości prądu, jest on jej przesyłany. Oczywiście zdarzają się momenty, gdy w czasie niekorzystnych warunków pogodowych oraz w nocy może być produkowana niewystarczająca ilość energii – w takiej sytuacji jest ona pobierana z sieci za darmo, do momentu wykorzystania swojego zapasu.

Doświadczenie w branży fotowoltaicznej nabywane od 2015 roku oraz dbałość o najwyższą jakość usług pozwala nam oferować projekty instalacji, które spełniają najwyższe standardy. Zawsze bazujemy na urządzeniach oraz komponentach instalacji, które pochodzą od znanych i cenionych producentów. Listę marek, z którymi współpracujemy, możesz znaleźć w zakładce Producenci. Wykorzystanie nowoczesnej technologii sprawia, że montowane przez nas instalacje w 100% spełniają swoje zadanie przez wiele lat, bez konieczności wykonywania nadprogramowych serwisów.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem instalacji fotowoltaicznej w Rybniku lub okolicznych gminach, zachęcamy do kontaktu!

DZIĘKI INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ MOŻESZ OBNIŻYĆ SWOJE RACHUNKI ZA PRĄD NAWET O 90%

Pomagamy we wszystkich formalnościach

Kompletna instalacja pod klucz. Skorzystaj z dofinansowania!