Fotowoltaika Skoczów

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem systemów fotowoltaicznych. Stajemy się liderem branży fotowoltaiki w Polsce. Jednym z naszych głównych obszarów działalności jest Skoczów.

SZUKASZ SPOSOBU BY OBNIŻYĆ RACHUNKI ZA PRĄD? DOBRZE TRAFIŁEŚ!

Fotowoltaika jest godną uwagi inwestycją w przyszłość. Jeśli szukasz pewnego zwrotu z inwestycji, to prędzej czy później przekonasz się, że ta branża nie ma sobie równych. Praktycznie zawsze wiążę się z dużą ilością pozytywnych aspektów, na przykład: ekonomia, ekologia czy też oszczędność.

W dodatku panele słoneczne stają się coraz bardziej popularne w Polsce. Mając za wzór Europę zachodnią czy Północną, Polacy również pragną wprowadzać innowacyjne oraz ekologiczne rozwiązania. Oczywistym jest, że mieszkańcy Skoczowa wykazują zwiększające się zainteresowanie fotowoltaiką. Z racji tego, wychodzimy naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu w mieście Skoczów.

DOFINANSOWANIE FOTOWOLTAICZNE SKOCZÓW

Oczywiście jako lider branży pomagamy we wszystkich formalnościach związanych z podłączeniem instalacji. Poza tym jeśli interesuje Cię temat dofinansowania, zapraszamy do kontaktu. Więcej informacji: Program Czyste Powietrze oraz Mój Prąd.

FOTOWOLTAIKA SKOCZÓW INWESTYCJA W:

ZDROWIE

Wydajność

Komfort

OSZCZĘDNOŚĆ

EKOLOGIA

NIEZALEŻNOŚĆ

FOTOWOLTAIKA W MIEŚCIE SKOCZÓW

 

Technologia fotowoltaiczna to kompleksowe i przy tym nowoczesne rozwiązanie, przeznaczone dla domów jednorodzinnych, jak również przedsiębiorstw. Instalacja PV ma za zdanie przekształcić odpowiednio energię słoneczną na energię elektryczną. Proces pozwala na  samodzielną produkcję elektryczności – dzięki czemu, możesz stać się nieco bardziej niezależny.

Mówiąc w skrócie- prąd wytworzony dzięki fotowoltaice w trakcie słonecznego dnia zasila urządzenia domowe. Gdy energii jest zbyt dużo jej nadmiar jest odsprzedawany do sieci elektroenergetycznej zgodnie z indeksem RCEm (Rynkowa miesięczna cena energii elektrycznej), zasilając depozyt prosumencki. W czasie braku nasłonecznienia (noc, pochmurne dni) energia jest zwrotnie pobrana z sieci, a jej wartość, zgodnie z taryfą Operatora pomniejsza depozyt.

Jako firma której celem jest realizowanie idei dbania o planetę, bezpieczeństwa oraz solidność zapewniamy wysoką jakość montażu. Gwarantujemy, że zainstalowane przez nas podzespoły są najwyższej jakości, ponadto odporne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, dzięki czemu posłużą z powodzeniem przez wiele lat eksploatacji. Sprawdź z jakich komponentów korzystamy > producenci.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem fotowoltaiki na terenie Skoczowa, zapraszamy do kontaktu.

Panele fotowoltaiczne montujemy m.in. w następujących miastach: Cieszyn, Bielsko-Biała, Zabrze, Katowice, Gliwice, Pszczyna, Rybnik, Tychy, Sosnowiec, Zwardoń.

Instalacja fotowoltaiczna na gruncie w Bielsku- Białej
Instalacja fotowoltaiczna Skoczów

DZIĘKI INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ wyenerujesz roczne oszczędności sięgające kilku tysięcy złotych

Pomagamy we wszystkich formalnościach

Kompletna instalacja pod klucz. Skorzystaj z dofinansowania!