Fotowoltaika Skoczów

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem systemów fotowoltaicznych. Stajemy się liderem branży fotowoltaiki w Polsce. Jednym z naszych głównych obszarów działalności jest Skoczów.

Szukasz sposobu by obniżyć rachunki za prąd? Dobrze trafiłeś!

Fotowoltaika jest inwestycją w przyszłość, jeśli szukasz stosunkowo pewnego zwrotu z inwestycji, to właśnie ta branża nie ma sobie równych. Praktycznie zawsze wiążę się z dużą ilością pozytywnych aspektów, miedzy innymi: ekonomia, ekologia, oszczędność.

Panele słoneczne stają się coraz bardziej popularne w Polsce. Mając za wzór Europę zachodnią czy Północną, Polacy również chcą wprowadzać innowacyjne oraz ekologiczne rozwiązania. Oczywistym jest, że mieszkańcy Skoczowa wykazują coraz większe zainteresowanie fotowoltaiką. Z racji tego, wychodzimy naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu w mieście Skoczów.

Dofinansowanie Fotowoltaiczne Skoczów

Jako lider branży pomagamy we wszystkich formalnościach. Jeśli interesuje Cię temat dofinansowania, zapraszamy do kontaktu. Więcej informacji: Program Czyste Powietrze oraz Mój Prąd. Zajmujemy się również montażem folii grzewczych oraz pomp ciepła.

ZDROWIE

Wydajność

Komfort

OSZCZĘDNOŚĆ

EKOLOGIA

NIEZALEŻNOŚĆ

Kalkulator fotowoltaiczny Skoczów

MOC SYSTEMU

1.8 kWp
39.9 kWp
Moc systemu: 3.3 kWp

Najlepiej dospasowana instalacja

161 zł

Miesięczny rachunek za energię BEZ PV

1930.5 zł

Roczny rachunek bez PV

16170 zł

Cena brutto instalacji (zawiera 8% VAT)

48262.5 zł

Dochód z instalacji PV w ciągu 25 lat

32093 zł

Realne oszczędności z instalacji PV

fotowoltaika w mieśćie Skoczów

Technologia fotowoltaiczna to kompleksowe oraz nowoczesne rozwiązanie, przeznaczone dla domów jednorodzinnych, jak również przedsiębiorstw. Instalacja PV ma za zdanie przekształcić energię słoneczną na energię elektryczną, pozwala na  samodzielną produkcję elektryczności – dzięki czemu, możesz stać się nieco bardziej niezależny.

Energia elektryczna wytworzona dzięki Fotowoltaice w ciągu dnia zasila urządzenia domowe. Natomiast jej nadmiar jest odsprzedawany do sieci elektroenergetycznej. W czasie braku nasłonecznienia (noc, pochmurne dni) energia jest pobierana z sieci. Do czasu gdy nie zostanie wykorzystany nagromadzony zapas energii elektrycznej, odbywa się to za darmo.

Jako firma której celem jest realizowanie idei dbania o planetę, bezpieczeństwa oraz solidność.  Gwarantujemy, że zainstalowane przez nas podzespoły są najwyższej jakości, odporne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, dzięki czemu posłużą z powodzeniem przez wiele lat eksploatacji. Sprawdź z jakich komponentów korzystamy > producenci.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem fotowoltaiki na terenie Skoczowa, zapraszamy do kontaktu.

DZIĘKI INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ MOŻESZ OBNIŻYĆ SWOJE RACHUNKI ZA PRĄD NAWET O 90%

Pomagamy we wszystkich formalnościach

Kompletna instalacja pod klucz. Skorzystaj z dofinansowania!