Fotowoltaika Sosnowiec

Soldom to autoryzowany dystrybutor nowoczesnych systemów fotowoltaicznych renomowanych i cenionych na rynku marek. Dążymy do tego, by stać się liderem w branży fotowoltaicznej. Obszar działalności naszej firmy znajduje się m.in. w Sosnowcu.

Szukasz sposobu na niższe rachunki za energię? Zdecyduj się na montaż fotowoltaiki!

Systemy fotowoltaiczne to same atuty: są ekologiczne, a ponadto pozwalają zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną. Wartym uwagi jest fakt iż produkcja własnej energii pozwala zmniejszyć swoją zależność od firmy energetycznej. Dzięki fotowoltaice nie tylko zauważysz więcej pieniędzy w swoim portfelu, ale też będziesz mieć istotny wpływ na przyszłość naszej planety.

Fotowoltaika to przyszłościowa inwestycja, która z roku na rok zyskuje w Polsce na popularności. Dzięki wszelkiego rodzaju dotacjom unijnym Polska, na wzór innych wysokorozwiniętych państw, ma stać się liderem w pozyskiwaniu energii z naturalnych źródeł. Widoczne zainteresowanie OZE jest również widoczne w Sosnowcu, w którym panele nie znajdują się już tylko na dachach przedsiębiorstw, ale także prywatnych budynków mieszkalnych.

Dofinansowanie na fotowoltaikę w Sosnowcu

Aktualnie uruchomione programy wspierają finansowo inwestycje osób, które chcą się zdecydować na montaż fotowoltaiki. Zachęcamy do zapoznania się z programem Mój Prąd oraz Czyste Powietrze. Kompleksowo obsługujemy naszych klientów dlatego z naszej strony również wspieramy w procesie ubiegania się o dotacje.

Fotowoltaika Sosnowiec to inwestycja w:

ZDROWIE

Wydajność

Komfort

OSZCZĘDNOŚĆ

EKOLOGIA

NIEZALEŻNOŚĆ

Kalkulator fotowoltaiczny Sosnowiec

MOC SYSTEMU

1.8 kWp
39.9 kWp
Moc systemu: 3.3 kWp

Najlepiej dospasowana instalacja

161 zł

Miesięczny rachunek za energię BEZ PV

1930.5 zł

Roczny rachunek bez PV

16170 zł

Cena brutto instalacji (zawiera 8% VAT)

48262.5 zł

Dochód z instalacji PV w ciągu 25 lat

32093 zł

Realne oszczędności z instalacji PV

Fotowoltaika w mieście Sosnowiec

Systemy fotowoltaiczne dedykowane są właścicielom domów jednorodzinnych i przedsiębiorstw. Jednym ze składowych instalacji fotowoltaicznej są panele, których zadaniem jest przetworzenie energii słonecznej w elektryczną, która docelowo ma służyć do zasilania urządzeń znajdujących się w domu/innym budynku. Proces pozyskiwania własnej energii pozwala stać się mniej zależnym od firmy energetycznej, a co za tym idzie, pozytywnie przekłada się na wysokość rachunków za prąd.

Jak wygląda proces produkcji własnego prądu? W ciągu dnia produkowana energia służy do zasilania sprzętu domowego, natomiast jej nadmiar jest oddawany do sieci. W momencie gdy ogniwa słoneczne nie są w stanie produkować wystarczającej ilości energii (zdarza się tak podczas pochmurnych dni), potrzebna energia jest pobierana z sieci za darmo, ale do momentu wykorzystania zgromadzonych przez siebie zasobów.

Jako lider branży fotowoltaicznej stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo i jakość. Naszym klientom oferujemy komponenty cenionych na rynku marek z wieloletnim doświadczeniem w produkcji osprzętu składającego się na zestaw fotowoltaiczny. Pełną listę można znaleźć w zakładce Producenci. Nowoczesne rozwiązania pozwalają nam tworzyć systemy, które przez wiele lat spełniają swoje zadanie, bez konieczności wykonywania nadprogramowych serwisów.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem fotowoltaiki w Sosnowcu, zachęcamy do kontaktu!

DZIĘKI INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ MOŻESZ OBNIŻYĆ SWOJE RACHUNKI ZA PRĄD NAWET O 90%

Pomagamy we wszystkich formalnościach

Kompletna instalacja pod klucz. Skorzystaj z dofinansowania!