Fotowoltaika Strumień

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem systemów fotowoltaicznych. Stajemy się liderem branży fotowoltaiki w Polsce. Jednym z naszych głównych obszarów działalności jest Strumień.

JAK OBNIŻYĆ RACHUNKI ZA PRĄD? DOBRZE TRAFIŁEŚ-MY ZNAMY ODPOWIEDŹ!

 

Fotowoltaika Strumień: Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży fotowoltaicznej. Jeśli zastanawiasz się nad tym, w co zainwestować by mieć pewny zwrot z inwestycji, z pewnością instalacja fotowoltaiczna nie ma sobie równych. Odnawialne źródła energii to branża bardzo przyszłościowa, która ciągle jest stale rozwijana.

Montaż paneli fotowoltaicznych już jest popularny w naszym kraju,  a będzie coraz bardziej ze względu na wzrastające ceny zakupu prądu. Obserwując rynki bardziej rozwinięte, czy to Europę Północną czy Zachodnią dostrzegamy jak bardzo ważnym staje się zielona energia. Pewnym więc jest, że mieszkańcy Strumienia również wykazują coraz większe zainteresowanie posiadaniem własnej elektrowni słonecznej. W związku z tym staramy się zaspokoić zapotrzebowanie konsumentów z obszarze OZE w całym powiecie cieszyńskim.

Dofinansowanie do fotowoltaiki w Strumieniu 

Jesteśmy na bieżąco z aktualnymi programami dofinansowań do modułów fotowoltaicznych, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Nasi klienci zostają przeprowadzeni przez pełen proces wnioskowania o dotację. Więcej informacji możesz znaleźć w zakładce: Program Czyste Powietrze oraz Mój Prąd.

Fotowoltaika Strumień to inwestycja w:

ZDROWIE

Wydajność

Komfort

OSZCZĘDNOŚĆ

EKOLOGIA

NIEZALEŻNOŚĆ

FOTOWOLTAIKA STRUMIEŃ- JAK TO DZIAŁA?

 

Fotowoltaika to nowoczesna technologia, która skierowana jest  zarówno dla  przedsiębiorstw, ale również dla domów jednorodzinnych. W skrócie montaż paneli fotowoltaicznych ma za zadanie zamienić energię solarną na energię elektryczną. Takie rozwiązanie ma na celu stworzenie własnej i niezależnej „elektrowni”.

Energia elektryczna która została przekształcona z promieni słonecznych, może natychmiastowo zasilać urządzenia domowe. Niewykorzystana energia zostaje sprzedana Operatorowi Sieci Dystrybucyjnej zasilając depozyt prosumencki. W czasie gdy nasłonecznienie jest niewystarczające- na przykład w nocy, energia pobrana z sieci jest w pierwszej kolejności rozliczana z depozytu do momentu wykorzystania własnych rezerw.

Jesteśmy w pełni wykwalifikowaną, a co ważniejsze doświadczoną firmą z branży OZE. Podczas montażu fotowoltaiki, korzystamy z nowoczesnego sprzętu oraz urządzeń a w tym podzespołów, dzięki czemu nie musisz martwić się o zbyt szybkie zużycie czy ciągły serwis. Z pewnością nasze panele posłużą wiele lat. Sprawdź z jakich podzespołów korzystamy > producenci.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem instalacji fotowoltaicznej na terenie Strumienia, zapraszamy do kontaktu.

Panele fotowoltaiczne montujemy we wszystkich miejscowościach znajdujących się w powiecie cieszyńskim m.in. CieszynSkoczów, Wisła, ChybieDębowiecGoleszów, HażlachIstebnaZebrzydowiceUstroń, Brenna

Fotowoltaika na gruncie w Cieszynie
Instalacja fotowoltaiczna zamontowana na dachu skośnym

DZIĘKI INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ WYGENERUJESZ ROCZNE OSZCZĘDNOŚCI SIĘGAJĄCE KILKU TYSIĘCY ZŁOTYCH

Pomagamy we wszystkich formalnościach

Kompletna instalacja „pod klucz”. Skorzystaj z dofinansowania!