Fotowoltaika Świerklany

Soldom to lider na Górnym Śląsku w dostarczaniu rozwiązań z branży fotowoltaicznej, którego obszar działania obejmuje m.in. Rybnik i okoliczne gminy. Jeśli chcesz obniżyć rachunki za energię zdecyduj się na montaż systemu fotowoltaicznego.

NIŻSZE RACHUNKI ZA PRĄD? TYLKO Z FOTOWOLTAIKĄ!

W obliczu niekorzystnych zmian klimatycznych coraz większą uwagę skupiamy na dbałości o środowisko naturalne. Pozyskiwanie energii ze źródeł odnawialnych daje zatem wiele możliwości, które często prócz efektu ekologicznego wpływają również na oszczędności. Bez wątpienia fotowoltaika jest branżą przyszłości. Dzięki pozyskiwaniu energii elektrycznej z energii słonecznej, w Twoim portfelu corocznie pozostanie nawet kilka tysięcy złotych.

Skąd obecnie rosnące zainteresowanie fotowoltaiką? Niewątpliwie Polacy przykład biorą z Zachodu oraz Północy Europy, gdzie takie rozwiązania poniekąd są już normą. Jako że Polska należy do krajów wysokorozwiniętych, także i u nas przyjęło się, że stosowanie fotowoltaiki powinno być powszechne. Taki trend można zauważyć również w Rybniku oraz okolicznych gminach jak Świerklany.

Dofinansowanie fotowoltaiki dostępne również w Świerklanach

Dzięki takim programom jak Mój Prąd czy Czyste Powietrze można się starać o dofinansowanie montażu paneli fotowoltaicznych. Oczywiście pomożemy we wszelkich formalnościach.

Fotowoltaika Świerklany to inwestycja w:

ZDROWIE

Wydajność

Komfort

OSZCZĘDNOŚĆ

EKOLOGIA

NIEZALEŻNOŚĆ

FOTOWOLTAIKA W GMINIE ŚWIERKLANY

Wiele osób zastanawia się, czy każdy może się zdecydować na montaż fotowoltaiki. Okazuje się, że tego typu instalacje są opłacalne nie tylko w przypadku większych przedsiębiorstw, ale także w budownictwie wielorodzinnym i domach jednorodzinnych. Panele fotowoltaiczne są w stanie przetworzyć energię płynącą ze Słońca w energię elektryczną. Ta z kolei jest wykorzystywana do zasilania urządzeń elektrycznych znajdujących się w budynku.

Oczywiście samodzielne wytwarzanie prądu daje częściową niezależność od firmy energetycznej. Co więcej, w przypadku wyprodukowania większej ilości prądu, jest on jej sprzedawany. Oczywiście zdarzają się momenty, gdy w czasie niekorzystnych warunków pogodowych oraz w nocy może być produkowana niewystarczająca ilość energii – w takiej sytuacji jest ona pobierana z sieci, w efekcie pomniejszając (zgodnie z taryfą Operatora) depozyt prosumencki.

Doświadczenie w branży fotowoltaicznej nabywane od 2015 roku oraz dbałość o najwyższą jakość usług pozwala nam oferować projekty instalacji, które spełniają najwyższe standardy. Zawsze bazujemy na urządzeniach oraz komponentach instalacji, które pochodzą od znanych i cenionych producentów. Listę marek, z którymi współpracujemy, możesz znaleźć w zakładce Producenci. Wykorzystanie nowoczesnej technologii sprawia, że montowane przez nas instalacje w 100% spełniają swoje zadanie przez wiele lat, bez konieczności wykonywania nadprogramowych serwisów.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem instalacji fotowoltaicznej w Świerklanach, zachęcamy do kontaktu!

Panele fotowoltaiczne montujemy m.in. w Rybniku i gminach przynależących do powiatu rybnickiego jak: Czerwionka- Leszczyny, Gaszowice, Jejkowice, Lyski

Fotowoltaika w formie zadaszenia tarasu, Czerwionka- Leszczyny
Fotowoltaika w Rybniku

DZIĘKI INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ wygenerujesz roczne oszczędności sięgające kilku tysięcy złotych

Pomagamy we wszystkich formalnościach

Kompletna instalacja pod klucz. Skorzystaj z dofinansowania!