Fotowoltaika Tychy

Soldom dostarcza rozwiązania w zakresie instalacji fotowoltaicznych na Górnym Śląsku. Jeśli chcesz obniżyć swoje rachunki za energię oraz pozytywnie wpłynąć na środowisko naturalne, skontaktuj się z nami. Jednym z naszych głównych obszarów działalności są właśnie Tychy.

SZUKASZ FIRMY, KTÓRA ZAJMUJE SIĘ MONTAŻEM FOTOWOLTAIKI W TYCHACH? WYBIERZ SOLDOM!

Z roku na rok fotowoltaika zyskuje na popularności, co bardzo dobrze widać na terenie miasta Tychy. Moduły fotowoltaiczne znajdują się już nie tylko na dachach przedsiębiorstw, ale też prywatnych budynków mieszkalnych. Oczywiście taki widok nie powinien dziwić – w końcu fotowoltaika to przede wszystkim ekologia, oszczędność i ekonomia. Biorąc pod uwagę trendy panujące na Zachodzie i Północy Europy, fotowoltaika jest uznawana za bardzo przyszłościową branżę. Faktem jest, iż nie musieliśmy długo czekać by ten trend zawitał do Polski. Szczególnie w ostatnich kilku latach tego typu rozwiązanie cieszy się niesłabnącą popularnością jak widać również w Tychach. Odpowiadając na potrzeby mieszkańców, oferujemy usługę projektu oraz montażu zestawów fotowoltaicznych, które posłużą do produkcji własnej energii elektrycznej.

Dofinansowanie fotowoltaiki w Tychach

Dzięki uruchomionym programom Czyste Powietrze oraz Mój Prąd, każda osoba, która zdecydowana jest na montaż paneli fotowoltaicznych, może się ubiegać o dofinansowanie. Oczywiście jako specjaliści w tym temacie, pomożemy we wszystkich kwestiach formalnych.

Fotowoltaika Tychy to inwestycja w:

ZDROWIE

Wydajność

Komfort

OSZCZĘDNOŚĆ

EKOLOGIA

NIEZALEŻNOŚĆ

FOTOWOLTAIKA W MIEŚCIE TYCHY

 

Jak w skrócie działa fotowoltaika? Otóż ogniwa słoneczne znajdujące się w panelach służą do przekształcania energii słonecznej na elektryczną. Wyprodukowany w ten sposób prąd za dnia służy w pierwszej kolejności do zasilania urządzeń elektrycznych znajdujących się w domu. W następstwie nadwyżka wyprodukowanej energii trafia do sieci energetycznej, gdzie zostaje rozliczona zgodnie z indeksem RCEm, zasilając depozyt prosumencki. W momencie, gdy wyprodukowanej energii jest zbyt mało (noc, pochmurne dni), jest ona pobierana z sieci, a depozyt zostaje pomniejszony o koszt zakupu energii zgodnie z taryfą Operatora.

Naszą misją jest nie tylko dbałość o planetę, ale też zadowolenie klienta. To właśnie dlatego oferujemy nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które będą funkcjonować bez zarzutów przez wiele lat. Wszystko za sprawą współpracy z renomowanymi producentami urządzeń oraz komponentów wchodzących w skład instalacji. Oferowane przez nas zestawy są objęte wieloletnią gwarancją oraz są odporne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.

Jeśli interesuje Cię montaż paneli fotowoltaicznych w Tychach, skontaktuj się z nami.

Fotowoltaika Tychy
Montaż fotowoltaiki w Tychach. Dotacja Program Czyste Powietrze

DZIĘKI INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ WYGENERUJESZ ROCZNE OSZCZĘDNOŚCI SIĘGAJĄCE KILKU TYSIĘCY ZŁOTYCH

Pomagamy we wszystkich formalnościach

Kompletna instalacja pod klucz. Skorzystaj z dofinansowania!