Fotowoltaika Tychy

Soldom dostarcza rozwiązania w zakresie instalacji fotowoltaicznych na Górnym Śląsku. Jeśli chcesz obniżyć swoje rachunki za energię oraz pozytywnie wpłynąć na środowisko naturalne, skontaktuj się z nami. Jednym z naszych głównych obszarów działalności są właśnie Tychy.

Szukasz firmy, która zajmuje się montażem fotowoltaiki w Tychach? Wybierz Soldom!

Z roku na rok fotowoltaika zyskuje na popularności, co bardzo dobrze widać na terenie miasta Tychy. Moduły fotowoltaiczne znajdują się już nie tylko na dachach przedsiębiorstw, ale też prywatnych budynków mieszkalnych. Oczywiście taki widok nie powinien dziwić – w końcu fotowoltaika to przede wszystkim ekologia, oszczędność i ekonomia.

Fotowoltaika jest uznawana za bardzo przyszłościową branżę, co dostrzeżono znacznie wcześniej na Zachodzie oraz Północy Europy. Kwestią czasu było to, by ten trend zawitał do Polski. Szczególnie w ostatnich kilku latach tego typu rozwiązanie cieszy się niesłabnącą popularnością m.in. w Tychach. Odpowiadając na potrzeby mieszkańców, oferujemy usługę projektu oraz montażu zestawów fotowoltaicznych, które posłużą do produkcji własnej energii elektrycznej.

Dofinansowanie fotowoltaiki w Tychach

Dzięki uruchomionym programom Czyste Powietrze oraz Mój Prąd, każda osoba, która zdecydowana jest na montaż paneli fotowoltaicznych, może się ubiegać o dofinansowanie. Oczywiście jako specjaliści w tym temacie, pomożemy we wszystkich kwestiach formalnych.

Fotowoltaika Tychy to inwestycja w:

ZDROWIE

Wydajność

Komfort

OSZCZĘDNOŚĆ

EKOLOGIA

NIEZALEŻNOŚĆ

Kalkulator fotowoltaiczny Tychy

MOC SYSTEMU

1.8 kWp
39.9 kWp
Moc systemu: 3.3 kWp

Najlepiej dospasowana instalacja

161 zł

Miesięczny rachunek za energię BEZ PV

1930.5 zł

Roczny rachunek bez PV

16170 zł

Cena brutto instalacji (zawiera 8% VAT)

48262.5 zł

Dochód z instalacji PV w ciągu 25 lat

32093 zł

Realne oszczędności z instalacji PV

Fotowoltaika w mieście Tychy

Jak w skrócie działa fotowoltaika? Otóż ogniwa słoneczne znajdujące się w panelach służą do przekształcania energii słonecznej na elektryczną. Wyprodukowany w ten sposób prąd za dnia służy w pierwszej kolejności do zasilania urządzeń elektrycznych znajdujących się w domu. W następstwie nadwyżka wyprodukowanej energii trafia do sieci energetycznej. W momencie, gdy wyprodukowanej energii jest zbyt mało (noc, pochmurne dni), jest ona pobierana z sieci za darmo, do momentu wykorzystania swojego zapasu.

Naszą misją jest nie tylko dbałość o planetę, ale też zadowolenie klienta. To właśnie dlatego oferujemy nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które będą funkcjonować bez zarzutów przez wiele lat. Wszystko za sprawą współpracy z renomowanymi producentami urządzeń oraz komponentów wchodzących w skład instalacji. Oferowane przez nas zestawy są objęte wieloletnią gwarancją oraz są odporne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.

Jeśli interesuje Cię montaż paneli fotowoltaicznych w Tychach, skontaktuj się z nami.

DZIĘKI INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ MOŻESZ OBNIŻYĆ SWOJE RACHUNKI ZA PRĄD NAWET O 90%

Pomagamy we wszystkich formalnościach

Kompletna instalacja pod klucz. Skorzystaj z dofinansowania!