Fotowoltaika Ustroń

Firma Soldom to autoryzowany dystrybutor  systemów fotowoltaicznych. Jesteśmy liderem branży fotowoltaicznej w Polsce. Jednym z naszych głównych obszarów działalności jest Ustroń i okolice.

SOLDOM ZNA SPOSÓB BY OBNIŻYĆ RACHUNKI ZA PRĄD- FOTOWOLTAIKA USTROŃ- DOBRZE TRAFIŁEŚ!

 

Zastanawiasz się nad montażem ogniw słonecznych? Jeśli tak, to jesteś na dobrej drodze ku pewnej i sprawdzonej inwestycji. Bez wątpienia posiadanie własnej elektrowni słonecznej zaprocentuje w ciągu najbliższych lat. Fotowoltaika jest ściśle związana z ekologią, ale przekłada się również na ekonomię. Także małej pojemności instalacja generuje rocznie kilka tysięcy złotych oszczędności. Tak naprawdę montaż instalacji PV staje się coraz bardziej powszechny i zyskuje na popularności. Zaobserwować to można przede wszystkim na rynkach zachodnich. Kraje te kładą silny nacisk w kwestii pozyskiwania energii z OZE.  Polacy również inwestują w innowacyjne oraz ekologiczne metody pozyskiwania energii. Faktem jest, że mieszkańcy Ustronia wykazują rosnące zainteresowanie fotowoltaiką. Z tego powodu staramy się wyjść na przeciw potrzebom klientów z okolic Ustronia.

Fotowoltaika Ustroń to:

ZDROWIE

Wydajność

Komfort

OSZCZĘDNOŚĆ

EKOLOGIA

NIEZALEŻNOŚĆ

FOTOWOLTAIKA W MIEŚCIE USTROŃ

 

Technologia instalacji PV jest stale rozwijana oraz udoskonalana. 

Bez wątpienia sprawdza się zarówno w domach jak i przedsiębiorstwach czy rolnictwie. Jest to nowoczesne, kompleksowe oraz ekologiczne rozwiązanie.

Działanie instalacji fotowoltaicznej ma na celu zamienić (z jak najmniejszą stratą) energię słoneczną na energię elektryczną, dzięki czemu, zyskujemy pewną swobodę oraz niezależność.

Schemat działania instalacji fotowoltaicznej w skrócie przedstawia się następująco. Podczas dnia ogniwa słoneczne przekształcają energię słoneczną na elektryczną, następnie zasilają urządzenia domowe. Nagromadzona oraz niezużyta energia przesyłana jest do sieci elektroenergetycznej. W wyniku tego,  zasila depozyt prosumencki wedle rynkowej miesięcznej cenie energii elektrycznej. W sytuacji gdy instalacja fotowoltaiczna nie umie przetworzyć energii (noc, pochmurne dni) energia elektryczna zostaje pobierana ze wspomnianej sieci, w efekcie pomniejszając depozyt o koszt zakupu energii elektrycznej zgodnie z taryfą Operatora.

Jako wiodąca firma w branży OZE przyświeca nam idea dbania o przyszłość planety, solidność oraz bezpieczeństwo.  Zapewniamy, że wykorzystywane podczas instalacji podzespoły stanowią najwyższą jakość. Gwarantujemy również, że instalowane komponenty są odporne na działanie czynników zewnętrznych, co sprawi, że zapewnią nam prawidłowe funkcjonowanie instalacji fotowoltaicznej przez wiele lat użytkowania. Sprawdź naszych dostawców > producenci.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem fotowoltaiki na terenie Ustronia, zapraszamy do kontaktu.

Panele fotowoltaiczne montujemy we wszystkich miejscowościach znajdujących się w powiecie cieszyńskim m.in. CieszynSkoczówStrumień, ChybieDębowiecGoleszów, HażlachIstebnaZebrzydowice, Wisła, Brenna

Instalacja fotowoltaiczna Skoczów
Fotowoltaika Ustroń- montaż i serwis

DZIĘKI INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ WYGENERUJESZ ROCZNE OSZCZĘDNOŚCI SIĘGAJĄCE KILKU TYSIĘCY ZŁOTYCH

Pomagamy we wszystkich formalnościach

Kompletna instalacja pod klucz. Skorzystaj z dofinansowania!