Fotowoltaika Ustroń

Firma Soldom to autoryzowany dystrybutor  systemów fotowoltaicznych. Jesteśmy liderem branży fotowoltaicznej w Polsce. Jednym z naszych głównych obszarów działalności jest Ustroń.

Soldom to sposobu by obniżyć rachunki za prąd - Fotowoltaika Ustroń - Dobrze trafiłeś!

Jeśli zastanawiasz się nad montażem ogniw słonecznych, to jesteś na dobrej drodze ku pewnej i sprawdzonej inwestycji która zaprocentuje na lata. Fotowoltaika jest ściśle związana z ekologią, przekłada się również na ekonomię oraz oszczędności jakie może nam zapewnić montaż paneli foowoltaicznych.

Montaż intslacji PV staje się coraz bardziej powszechny i ciągle zyskuje na popularności. Obserwując rynki zachodnie, oraz kraje które kładą nacisk na rozwój gospodarczy, Polacy również inwestują w innowacyjne oraz ekologiczne metody pozyskiwania energii. Faktem jest, że mieszkańcy Ustronia wykazują rosnące zainteresowanie fotowoltaiką. Staramy się więc wyjść naprzeciw zwiększającemu się  zapotrzebowaniu w mieście oraz okolicach Ustronia.

Fotowoltaika Ustroń to:

ZDROWIE

Wydajność

Komfort

OSZCZĘDNOŚĆ

EKOLOGIA

NIEZALEŻNOŚĆ

Kalkulator fotowoltaiczny Ustroń

MOC SYSTEMU

1.8 kWp
39.9 kWp
Moc systemu: 3.3 kWp

Najlepiej dospasowana instalacja

161 zł

Miesięczny rachunek za energię BEZ PV

1930.5 zł

Roczny rachunek bez PV

16170 zł

Cena brutto instalacji (zawiera 8% VAT)

48262.5 zł

Dochód z instalacji PV w ciągu 25 lat

32093 zł

Realne oszczędności z instalacji PV

fotowoltaika w mieśćie Ustroń

Technologia instalacji PV jest ciągle rozwijana uraz udoskonalana. Przeznaczona jest zarówno dla domów oraz przedsiębiorstw, jest to nowoczesne, kompleksowe oraz ekologiczne rozwiązanie. Montaż instalacji fotowoltaicznej ma za zdanie zamienić (z jak najmniejszą stratą) energię słoneczną na energię elektryczną. Dzięki czemu, zyskujemy pewną swobodę oraz niezależność.

Schemat działania instalacji fotowoltaicznej przedstawia się następująco: podczas całego dnia ogniwa słoneczne przekształcają energię słoneczną na elektryczną, jednocześnie zasilają urządzenia domowe. Nagromadzona oraz niezużyta energia przesyłana jest do sieci elektroenergetycznej. W sytuacji gdy instalacja fotowoltaiczna nie jest w stanie przetworzyć energii (noc, pochmurne dni) energia elektryczna pobierana ze wspomnianej sieci. Dopóki nie zużyjemy nagromadzonego zapasu, odbywa się to za darmo.

Jako wiodąca firma w branży OZE przyświeca nam idea dbania o przyszłość planety, solidność oraz bezpieczeństwo.  Zapewniamy, że wykorzystywane podczas instalacji podzespoły stanowią najwyższą jakość. Gwarantujemy również, że instalowane komponenty są odporne na działanie czynników zewnętrznych, co sprawi, że zapewnią nam prawidłowe funkcjonowanie instalacji fotowoltaicznej przez wiele lat użytkowania. Sprawdź naszych dostawców > producenci.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem fotowoltaiki na terenie Ustronia, zapraszamy do kontaktu.

DZIĘKI INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ MOŻESZ OBNIŻYĆ SWOJE RACHUNKI ZA PRĄD NAWET O 90%

Pomagamy we wszystkich formalnościach

Kompletna instalacja pod klucz. Skorzystaj z dofinansowania!