Fotowoltaika Wodzisław Śląski

Soldom to autoryzowany dystrybutor nowoczesnych systemów fotowoltaicznych renomowanych i cenionych na rynku marek. Dążymy do tego, by stać się liderem w branży fotowoltaicznej. Działalność naszej firmy obejmuje obszar Wodzisławia Śląskiego i okolic.

SZUKASZ SPOSOBU NA NIŻSZE RACHUNKI ZA ENERGIĘ? ZDECYDUJ SIĘ NA MONTAŻ FOTOWOLTAIKI!

Systemy fotowoltaiczne to same atuty: są ekologiczne, a ponadto pozwalają zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną. Wartym uwagi jest fakt iż produkcja własnej energii pozwala zmniejszyć swoją zależność od firmy energetycznej. Dzięki fotowoltaice nie tylko zauważysz więcej pieniędzy w swoim portfelu, ale też będziesz mieć istotny wpływ na przyszłość naszej planety.

Fotowoltaika to przyszłościowa inwestycja, która bez wątpienia zyskuje w Polsce na popularności. Dzięki wszelkiego rodzaju dotacjom unijnym Polska, na wzór innych wysokorozwiniętych państw, ma stać się liderem w pozyskiwaniu energii z naturalnych źródeł. Widoczne zainteresowanie OZE jest również widoczne w Wodzisławiu Śląskim, w którym panele nie znajdują się już tylko na dachach przedsiębiorstw, ale także prywatnych budynków mieszkalnych.

Dofinansowanie na fotowoltaikę również w Wodzisławiu Śląskim

Aktualnie uruchomione programy wspierają finansowo inwestycje osób, które chcą się zdecydować na montaż fotowoltaiki. Zachęcamy do zapoznania się z programem Mój Prąd oraz Czyste Powietrze. Kompleksowo obsługujemy naszych klientów dlatego z naszej strony również wspieramy w procesie ubiegania się o dotacje.

Fotowoltaika WODZISŁAW ŚLĄSKI to inwestycja w:

ZDROWIE

Wydajność

Komfort

OSZCZĘDNOŚĆ

EKOLOGIA

NIEZALEŻNOŚĆ

FOTOWOLTAIKA W MIEŚCIE WODZISŁAW ŚLĄSKI

 

Systemy fotowoltaiczne dedykowane są właścicielom domów, mieszkań i przedsiębiorstw. Jednym ze składowych instalacji fotowoltaicznej są panele, których zadaniem jest przetworzenie energii słonecznej w elektryczną, która docelowo ma służyć do zasilania urządzeń znajdujących się w domu/innym budynku. Proces pozyskiwania własnej energii pozwala stać się mniej zależnym od firmy energetycznej, a co za tym idzie, pozytywnie przekłada się na wysokość rachunków za prąd.

Jak wygląda proces produkcji własnego prądu? W ciągu dnia produkowana energia służy do zasilania sprzętu domowego, natomiast jej nadmiar jest sprzedawany Operatorowi Systemu Dystrybucyjnego. W momencie gdy ogniwa słoneczne nie są w stanie produkować wystarczającej ilości energii (np. podczas pochmurnych dni), potrzebna energia jest pobierana z sieci przez co depozyt prosumencki zostaje pomniejszony o koszt energii elektrycznej zgodnie z taryfą Operatora.

Jako lider branży fotowoltaicznej stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo i jakość. Naszym klientom oferujemy komponenty cenionych na rynku marek dlatego jesteśmy pewni, że nasza instalacja będzie pracować bezawaryjnie. Pełną listę można znaleźć w zakładce Producenci. Nowoczesne rozwiązania pozwalają nam tworzyć systemy, które przez wiele lat spełniają swoje zadanie, bez konieczności wykonywania nadprogramowych serwisów.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem fotowoltaiki w Wodzisławiu Śląskim, zachęcamy do kontaktu!

Panele fotowoltaiczne montujemy w całym Wodzisławiu Śląskim oraz okolicy m.in.: Pszów, Radlin, Rydułtowy.

Fotowoltaika na dachu skośnym
Dofinansowanie do fotowoltaiki i pomp ciepła z Programu Mój Prąd Cieszyn, Żory. Zestaw z dobrą energią - rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii w mieście Żory

DZIĘKI INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ wygenerwujesz roczne oszczędności sięgające kilku tysięcy złotych

Pomagamy we wszystkich formalnościach

Kompletna instalacja pod klucz. Skorzystaj z dofinansowania!