Fotowoltaika Zabrze

Soldom to lider w branży fotowoltaicznej w województwie śląskim. Jesteśmy dostawcą najbardziej cenionych marek oferując sprawdzone rozwiązania dla domu i firmy. Jednym z naszych obszarów działalności jest miasto Zabrze.

Nie wiesz jak obniżyć rachunki za prąd? Zainwestuj w fotowoltaikę!

Montaż paneli fotowoltaicznych to gwarantowany zwrot z inwestycji. Jeśli chcesz produkować własny prąd i jednocześnie obniżyć rachunki wystawiane przez firmę energetyczną, najlepszym rozwiązaniem jest fotowoltaika. Energia Odnawialna jest przyszłościowa, stale się rozwija, ale bezsprzecznym faktem jest jej pozytywny wpływ na środowisko.

Biorąc za wzór Zachód czy Europę Północną, branża fotowoltaiczna staje się w Polsce z roku na rok coraz bardziej popularna. Jesteśmy świadomi tego, że nasze codzienne życie wpływa na ekosystem, a zielona energia to nasza przyszłość. Rosnące zainteresowanie panelami słonecznymi zauważalne jest także na terenie Zabrza.

Dofinansowanie fotowoltaiczne Zabrze

Istnieje możliwość otrzymania dofinansowania na montaż paneli fotowoltaicznych. Możemy pomóc Ci dopełnić wszelkich formalności. Więcej informacji na temat pokrycia części kosztów znajdziesz w zakładce: Program Czyste Powietrze oraz Mój Prąd.

Fotowoltaika Zabrze to inwestycja w:

ZDROWIE

Wydajność

Komfort

OSZCZĘDNOŚĆ

EKOLOGIA

NIEZALEŻNOŚĆ

Kalkulator fotowoltaiczny Zabrze

MOC SYSTEMU

1.8 kWp
39.9 kWp
Moc systemu: 3.3 kWp

Najlepiej dospasowana instalacja

161 zł

Miesięczny rachunek za energię BEZ PV

1930.5 zł

Roczny rachunek bez PV

16170 zł

Cena brutto instalacji (zawiera 8% VAT)

48262.5 zł

Dochód z instalacji PV w ciągu 25 lat

32093 zł

Realne oszczędności z instalacji PV

fotowoltaika w mieście Zabrze

Fotowoltaika jest rozwiązaniem dedykowanym każdemu budynkowi, niezależnie od jego wielkości, dlatego mogą się na nią decydować zarówno właściciele prywatnych domów, jak i dużych przedsiębiorstw. Panele fotowoltaiczne odpowiadają za przemianę energii słonecznej w elektryczną za pośrednictwem zjawiska fotowoltaicznego. Takie rozwiązanie pozwala na większą niezależność względem firmy energetycznej i oczywiście odpowiada za obniżenie rachunków za prąd do minimum.

Otrzymana w ten sposób energia elektryczna może służyć do zasilania urządzeń znajdujących się w domu. W przypadku nadprodukcji energii zostaje ona przesłana do sieci. Oczywiście w naszym klimacie zdarzają się okresy, kiedy dostęp do słońca jest ograniczony, dlatego w takich momentach energia potrzebna do zasilenia domu pobierana jest zwrotnie z sieci.

Soldom to w pełni wykwalifikowana kadra pracowników, którzy są specjalistami w temacie instalacji fotowoltaicznych. Jako lider w branży OZE korzystamy wyłącznie z nowoczesnego sprzętu, urządzeń oraz podzespołów. Gwarantując urządzenia renomowanych marek, możemy zapewnić, że opracowane przez nas projekty będą służyć wiele lat, bez konieczności serwisowania.

Jeżeli interesuje Cię montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie miasta Zabrze, zachęcamy do kontaktu.

DZIĘKI INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ MOŻESZ OBNIŻYĆ SWOJE RACHUNKI ZA PRĄD NAWET O 90%

Pomagamy we wszystkich formalnościach

Kompletna instalacja pod klucz. Skorzystaj z dofinansowania!