Fotowoltaika Żory

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem systemów fotowoltaicznych. Stajemy się liderem branży fotowoltaiki w Polsce. Jednym z naszych głównych obszarów działalności są Żory.

Zastanawiasz się nad montażem fotowoltaiki? Chcesz obniżyć rachunki za prąd? Dobrze trafiłeś!

Fotowoltaika jest branżą bardzo przyszłości, która wskazuje nam kierunek rozwoju naszego przemysłu, jest również stosunkowo pewną inwestycją. Branża fotowoltaiczna nacechowana jest znaczną ilością pozytywnych aspektów, głównymi są oszczędność oraz ekologia, mamy bezpośredni wpływ na kondycję naszej planety.

Zainteresowanie montażem ogniw fotowoltaicznych w Polsce stale wzrasta. Wszelkiego rodzaju dotacje unijne mają za cel pomoc w przetransformowaniu się na zieloną energię, wzorem krajów wysoce rozwiniętych gospodarczo Polacy również chcą wprowadzać nowoczesne oraz ekologiczne rozwiązania. Jako wyspecjalizowana firma zajmująca się montażem paneli fotowltaicznych, wychodzimy więc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu w powiecie Żory.

Fotowoltaika Żory to:

ZDROWIE

Wydajność

Komfort

OSZCZĘDNOŚĆ

EKOLOGIA

NIEZALEŻNOŚĆ

Kalkulator fotowoltaiczny Żory

MOC SYSTEMU

1.8 kWp
39.9 kWp
Moc systemu: 3.3 kWp

Najlepiej dospasowana instalacja

161 zł

Miesięczny rachunek za energię BEZ PV

1930.5 zł

Roczny rachunek bez PV

16170 zł

Cena brutto instalacji (zawiera 8% VAT)

48262.5 zł

Dochód z instalacji PV w ciągu 25 lat

32093 zł

Realne oszczędności z instalacji PV

fotowoltaika w mieśćie żory

Montaż instalacji PV to nowoczesna oraz ekologiczna usługa, skierowane zarówno dla domów jednorodzinnych, jak również przedsiębiorstw. Technologia fotowoltaiczna ma za zdanie wytworzyć energię elektryczną z energii słonecznej. Cały proces niesie za sobą niezliczone korzyści, jedną z nich jest niezależność względem prywatnych czy państwowych elektrowni, ponieważ sami możemy takową posiadać.

Przykładowy przebieg pełnego procesu:  w ciągu dnia panele fotowoltaiczne wytwarzają oraz zasilają domowe urządzenia. Nadmiar wytworzonej energii sprzedawany jest do sieci elektroenergetycznej. W sytuacji gdy ogniwa słoneczne nie są w stanie transformować energii słonecznej (noc, pochmurny dzień) korzystamy z nagromadzonego zapasu i dopóki go nie wyczerpiemy, całość odbywa się za darmo.

Jesteśmy liderem branży fotowoltaicznej stawiamy na bezpieczeństwa oraz solidność.  Gwarantujemy, że wszystkie komponenty które są przez nas montowane są najwyższej jakości. Sprawdzone materiały które są odporne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, zapewnią bezproblemową eksplantację przez długi czas. Zachęcamy do sprawdzenia urządzeń z jakich korzystamy > producenci.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem fotowoltaiki na terenie miasta Żory, zapraszamy do kontaktu.

DZIĘKI INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ MOŻESZ OBNIŻYĆ SWOJE RACHUNKI ZA PRĄD NAWET O 90%

Pomagamy we wszystkich formalnościach

Kompletna instalacja pod klucz. Skorzystaj z dofinansowania!