Fotowoltaika Zwardoń

Fotowoltaika sposobem na oszczędność oraz ekologię. Jesteśmy solidną firmą zajmującą się montażem systemów fotowoltaicznych. Jednym z naszych obszarów działalności jest Zwardoń.

SZUKASZ PEWNEGO SPOSOBU NA NIŻSZE RACHUNKI ZA PRĄD? PODOBNIE JAK INNI, ZDECYDUJ SIĘ NA FOTOWOLTAIKĘ W ZWARDONIU!

 

Moduły fotowoltaiczne montowane na dachach prywatnych domów oraz firm to niewątpliwie coraz częstszy widok w Zwardoniu. Jeśli i Ty chcesz zainwestować w odnawialne źródła energii, zdecyduj się na montaż fotowoltaiki. To pewna inwestycja, która pozytywnie wpłynie nie tylko na koszty zakupu energii elektrycznej, ale także na ekologię.

Zależy nam na tym, by z roku na rok w Polsce przybywało energii pochodzącej ze Słońca. Biorąc przykład z północy Europy oraz Zachodu, Polacy coraz częściej decydują się na ekologiczne rozwiązania. Nie dziwi więc fakt, że mieszkańcy Zwardonia również wykazują zainteresowanie posiadaniem własnej mikroinstalacji. 

Dofinansowanie do fotowoltaiki w Zwardoniu

Jeśli interesuje Cię temat dofinansowania paneli słonecznych, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Przeprowadzimy Cię przez proces wnioskowania o dotację oraz pomożemy we wszystkich niezbędnych formalnościach. Więcej informacji możesz znaleźć w zakładce: Program Czyste Powietrze oraz Mój Prąd.

Fotowoltaika ZWARDOŃ to inwestycja w:

ZDROWIE

Wydajność

Komfort

OSZCZĘDNOŚĆ

EKOLOGIA

NIEZALEŻNOŚĆ

FOTOWOLTAIKA W ZWARDONIU

 

Fotowoltaika jest nowoczesną technologią, która skierowana jest  nie tylko dla  przedsiębiorstw, ale również dla domów jednorodzinnych. W skrócie montaż modułów fotowoltaicznych ma za zadanie zamienić energię słoneczną w prąd. Takie rozwiązanie pozwala stworzyć własną i niezależną „elektrownię”.

Energia elektryczna która została wytworzona ze Słońca, natychmiastowo zasila urządzenia znajdujące się w budynku. Nadmiar energii zostaje sprzedany Operatorowi Sieci Dystrybucyjnej zasilając konto prosumenta. W czasie gdy nasłonecznienia jest zbyt mało- na przykład późnym wieczorem, energia pobrana z sieci jest w pierwszej kolejności rozliczana z depozytu do momentu wykorzystania zebranych rezerw.

 

Jesteśmy w pełni wykwalifikowaną, a co ważniejsze doświadczoną firmą z branży. Podczas montażu fotowoltaiki, korzystamy z nowoczesnego sprzętu oraz urządzeń, dzięki czemu nie musisz martwić się o zbyt szybkie zużycie komponentów czy powtarzające się awarie. Z pewnością nasze panele posłużą wiele lat. Sprawdź z jakich podzespołów korzystamy > producenci.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem fotowoltaiki na terenie Zwardonia, zapraszamy do kontaktu.

Fotowoltaika na gruncie w Cieszynie
Instalacja fotowoltaiczna zamontowana na dachu skośnym

DZIĘKI INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ WYGENERUJESZ ROCZNE OSZCZĘDNOŚCI SIĘGAJĄCE KILKU TYSIĘCY ZŁOTYCH

Pomagamy we wszystkich formalnościach

Kompletna instalacja pod klucz. Skorzystaj z dofinansowania!