Fotowoltaika Żywiec

Fotowoltaika sposobem na oszczędność oraz ekologię. Jesteśmy solidną firmą zajmującą się montażem systemów fotowoltaicznych. Jednym z naszych głównych obszarów działalności jest Żywiec.

Szukasz solidnej firmy która zajmuje się fotowoltaiką w Żywcu? Dobrze trafiłeś!

Fotowoltaika uznawana jest jako jedna z najpewniejszych sposobów na zwrot z inwestycji. Jest branżą mocno rozwojową oraz inwestycją, pewnego rodzaju w przyszłość. Ekonomia, oszczędność czy ekologia, to główne aspekty towarzyszące ogólnie pojętej branży fotowoltaicznej.

Panele fotowoltaiczne z biegiem czasu zyskują na sile, stają się coraz bardziej wydajne, dzięki czemu zawdzięczają stale rosnącą popularność w Polsce. Podążając wzorem państw Europy zachodniej czy Północnej, również Polacy inwestują oraz wprowadzają innowacyjne rozwiązania ekologiczne. Odnotowane zwiększające się zainteresowanie mieszkańców Żywca montażem fotowoltaiki, jest powodem naszej działalności w tym rejonie. Wychodzimy naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu w powiecie żywieckim.

Fotowoltaika Żywiec to:

ZDROWIE

Wydajność

Komfort

OSZCZĘDNOŚĆ

EKOLOGIA

NIEZALEŻNOŚĆ

Kalkulator fotowoltaiczny Żywiec

MOC SYSTEMU

1.8 kWp
39.9 kWp
Moc systemu: 3.3 kWp

Najlepiej dospasowana instalacja

161 zł

Miesięczny rachunek za energię BEZ PV

1930.5 zł

Roczny rachunek bez PV

16170 zł

Cena brutto instalacji (zawiera 8% VAT)

48262.5 zł

Dochód z instalacji PV w ciągu 25 lat

32093 zł

Realne oszczędności z instalacji PV

fotowoltaika w mieśćie Żywiec

Rynek branży fotowoltaicznej jest ciągle rozwijany, technologia ogniw PV to rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych jak i przedsiębiorstw. Ogniwa słoneczne służą do przekształcania energii pochodzącej ze słońca na energię elektryczną. Biorąc pod uwagę, że źródłem energii jest słońce, gwarantuje nam to pewną niezależność. 

Fotowoltaika ma za zadanie przetransformować energię słoneczną w elektryczną oraz napędzać nasze urządzenia domowe. Jeśli nasze zużycie nie pokrywa się z pozyskanym zasobem, nadmiar energii trafia do sieci elektroenergetycznej. W czasie braku odpowiedniego dostępu do promieni słonecznych (noc lub bardzo pochmurny dzień) energia którą przesłaliśmy do sieci może zostać przez nas wykorzystana. Dopóki nie spożytkujemy „wyprodukowanego” przez nas zapasu energii elektrycznej, odbywa się to za darmo.

Jako wyspecjalizowane przedsiębiorstwo stawiamy na profesjonalizm oraz fachowość podczas całego procesu montażu paneli fotowoltaicznych. Naszą misją oraz celem solidność oraz idea dbania o naszą planetę dla przyszłych pokoleń. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych urządzeń oraz komponentów dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość na rynku. Nasze panele fotowoltaiczne objęte są stosowną gwarancją, są odporne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, oraz wykazują wysoką sprawność przez wiele lat. Zalecamy zapoznanie się z naszymi produktami > producenci.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem fotowoltaiki na terenie Żywca, zapraszamy do kontaktu.

DZIĘKI INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ MOŻESZ OBNIŻYĆ SWOJE RACHUNKI ZA PRĄD NAWET O 90%

Pomagamy we wszystkich formalnościach

Kompletna instalacja pod klucz. Skorzystaj z dofinansowania!