Magazyny energii Gliwice

Ograniczają wysyłkę prądu do sieci- zdecyduj się na fotowoltaikę hybrydową i oszczędzaj więcej!

Fotowoltaika hybrydowa to innowacyjne rozwiązanie zapewniające niezależność i stabilizację energetyczną. Dzięki magazynom energii ograniczysz wysyłkę wyprodukowanego prądu do sieci. Zminimalizujesz opłaty związane z dystrybucją, ale też uodpornisz się na wahania cen sprzedaży energii. Akumulatory energii do instalacji fotowoltaicznej umożliwiają gromadzenie wyprodukowanej energii elektrycznej by wykorzystać ją w chwili zwiększonego zapotrzebowania lub awarii sieci. W niedalekiej przyszłości magazyny energii najprawdopodobniej staną się podstawowym elementem każdej nowo montowanej instalacji fotowoltaicznej.

Dofinansowanie do magazynów energii w Gliwicach

Czy wiesz, że obecnie wysokość dofinansowania do magazynów energii wynosi aż 50%? Pomożemy Ci dopełnić wszystkich formalności, przeprowadzimy przez proces, od przygotowania dokumentów po złożenie wniosku. Skorzystaj z dostępnych dotacji w Gliwicach.

Magazyny energii- jaką pojemność wybrać?

Wbrew pozorom prawidłowy dobór pojemności akumulatora nie jest należy do łatwych. W przypadku doboru baterii o małej pojemności, wytworzonej energii nie wystarczy na pokrycie wieczornego zapotrzebowania. Dodatkowo częste rozładowania będą również wpływać na szybszą eksploatację samego akumulatora. Z drugiej strony przewymiarowanie jest po prostu inwestycją o dłuższym zwrocie. Z uwagi na kaskadową budowę oferowanych przez nas magazynów, łatwo zwiększysz pojemność, gdy w Twoim domu przybędzie urządzeń elektrycznych bez wprowadzania zmian w działającej już instalacji hybrydowej. 

NASI SPECJALIŚCI PRZYGOTUJĄ DLA CIEBIE INDYWIDUALNĄ OFERTĘ, UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

magazyny energii Gliwice to inwestycja w:

nowoczesny i wydajny system

bezpieczeństwo enegetyczne

zwiększenie autokonsumpcji energii

samowystarczalność

MAGAZYNY ENERGII W MIEŚCIE GLIWICE

 

Oferujemy kompleksowe rozwiązania „pod klucz” w dziedzinie fotowoltaiki, w tym hybrydowych rozwiązań na terenie Gliwic i okolic. Przydomowy magazyn energii zyskuje na popularności, a do jego atutów przekonuje się coraz więcej gospodarstw domowych.  

Soldom to wykwalifikowana firma z branży OZE, która może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem. Tworząc każdy system fotowoltaiczny, zawsze bazujemy na sprzęcie, urządzeniach oraz komponentach renomowanych marek. Pełną listę można znaleźć w zakładce Producenci. Montowana przez nas fotowoltaika dzięki swojej jakości może spełniać swoje zadanie przez wiele lat, bez konieczności serwisowania.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem fotowoltaiki w mieście Gliwice, zachęcamy do kontaktu.

Hybrydowe instalacje fotowoltaiczne montujemy w całych Gliwicach, ale też w okolicy m.in.: Sośnicowice, Pyskowice, Knurów, Toszek.

Magazyny energii Bielsko-Biała, Radziechowy- Wieprz
ulga termomodernizacyjna za zakup mikroinstalacji, Fotowoltaika hybrydowa