Magazyny energii Katowice

Ogranicz wysyłkę własnego prądu do sieci- zdecyduj się na fotowoltaikę hybrydową i oszczędzaj więcej!

Fotowoltaika hybrydowa to nowoczesne rozwiązanie zapewniające niezależność i stabilizację energetyczną. Dzięki magazynom energii ograniczysz wysyłkę wytworzonego prądu do sieci. Zminimalizujesz opłaty związane z dystrybucją, ale też uodpornisz się na wahania cen sprzedaży energii. Akumulatory energii do instalacji fotowoltaicznej umożliwiają gromadzenie wyprodukowanej energii elektrycznej by wykorzystać ją w chwili zwiększonego zapotrzebowania lub awarii sieci. W niedalekiej przyszłości magazyny energii najprawdopodobniej staną się podstawowym elementem każdej nowo montowanej instalacji fotowoltaicznej.

Dofinansowanie do magazynów energii w Katowicach

Czy wiesz, że obecnie wysokość dofinansowania do magazynów energii wynosi nawet 50%? Pomożemy Ci dopełnić wszystkich formalności, przeprowadzimy przez proces, od przygotowania dokumentów po złożenie wniosku. Skorzystaj z dostępnych dotacji w Katowicach.

Magazyny energii- jaką pojemność wybrać?

Wbrew pozorom prawidłowy dobór pojemności akumulatora nie jest należy do łatwych. W przypadku doboru baterii o małej pojemności, wytworzonej energii nie wystarczy na pokrycie wieczornego zapotrzebowania. Dodatkowo częste rozładowania będą również wpływać na szybszą eksploatację samego akumulatora. Z drugiej strony przewymiarowanie jest po prostu inwestycją o dłuższym zwrocie. Z uwagi na kaskadową budowę oferowanych przez nas magazynów, łatwo zwiększysz pojemność, gdy w Twoim domu przybędzie urządzeń elektrycznych bez wprowadzania zmian w działającej już instalacji hybrydowej. 

NASI SPECJALIŚCI PRZYGOTUJĄ DLA CIEBIE INDYWIDUALNĄ OFERTĘ, UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

magazyny energii Katowice to inwestycja w:

nowoczesny i wydajny system

bezpieczeństwo enegetyczne

zwiększenie autokonsumpcji energii

samowystarczalność

MAGAZYNY ENERGII W MIEŚCIE KATOWICE

 

Oferujemy kompleksowe rozwiązania „pod klucz” w dziedzinie fotowoltaiki, w tym hybrydowych rozwiązań na terenie Katowic i okolic. Przydomowy magazyn energii zyskuje na popularności, a do jego atutów przekonuje się coraz więcej gospodarstw domowych.  

Naszym klientom oferujemy nowoczesne urządzenia, które funkcjonują bez zarzutu przez wiele lat, bez konieczności serwisowania. Taką gwarancję dają nam przede wszystkim urządzenia i podzespoły, z których tworzymy systemy fotowoltaiczne. Listę marek, z którymi współpracujemy, możesz sprawdzić w zakładce Producenci.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem hybrydowego systemu fotowoltaicznego w Katowicach, zapraszamy do kontaktu.

Hybrydowe instalacje fotowoltaiczne montujemy m.in. w następujących miastach: Bytom, Bielsko-Biała, Zabrze, Gliwice, Żywiec, Rybnik,  Tychy, Sosnowiec.

Magazyny energii Bielsko-Biała, Radziechowy- Wieprz
ulga termomodernizacyjna za zakup mikroinstalacji, Fotowoltaika hybrydowa