Magazyny energii Miedźna

Ogranicz wysyłkę prądu do sieci- zdecyduj się na fotowoltaikę hybrydową!

Fotowoltaika hybrydowa to nowoczesne rozwiązanie gwarantujące niezależność i stabilizację energetyczną. Dzięki magazynom energii zminimalizujesz przesyłanie wytworzonego prądu do sieci. Ograniczysz zarówno opłaty związane z dystrybucją jak i uodpornisz się na wahania cen sprzedaży energii. Akumulatory energii do instalacji fotowoltaicznej pozwalają na gromadzenie wytworzonej energii elektrycznej by wykorzystać ją w chwili zwiększonego zapotrzebowania lub awarii sieci. Mówi się, że magazyny energii mogą stać się podstawowym elementem każdej nowo montowanej instalacji fotowoltaicznej.

Dofinansowanie do magazynów energii w Miedźnej

Czy wiesz, że obecnie dofinansowanie do magazynów energii wynosi nawet 50%? Pomożemy Ci dopełnić wszystkich formalności, przeprowadzimy przez proces wnioskowania, od przygotowania dokumentów po złożenie wniosku. Skorzystaj z dostępnych programów w Miedźnej.

Magazyny energii- jaką pojemność wybrać?

Wbrew pozorom prawidłowy dobór pojemności akumulatora nie jest prosty. Jeżeli zostanie dobrana bateria o zbyt małej pojemności, wytworzonej energii nie wystarczy na pokrycie potrzeb. Dodatkowo częste rozładowania będą również wpływać na szybsze zużycie samego komponentu. Z drugiej strony przewymiarowany akumulator jest po prostu nieopłacalną inwestycją. Z uwagi na kaskadową budowę oferowanych przez nas magazynów, łatwo zwiększysz pojemność, gdy w Twoim domu przybędzie urządzeń elektrycznych bez wprowadzania dodatkowych zmian w elementach działającej już instalacji hybrydowej. 

NASI SPECJALIŚCI PRZYGOTUJĄ DLA CIEBIE INDYWIDUALNĄ OFERTĘ, UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

magazyny energii Miedźna to inwestycja w:

nowoczesny i wydajny system

bezpieczeństwo enegetyczne

zwiększenie autokonsumpcji energii

samowystarczalność

MAGAZYNY ENERGII W MIEJSCOWOŚCI MIEDŹNA

 

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w dziedzinie fotowoltaiki w tym hybrydowych rozwiązań na terenie Pszczyny i okolicznych gmin jak Miedźna. Przydomowy magazyn energii przechowujący całą nadwyżkę energii zyskuje z roku na rok coraz większą popularność, gdzie o jego pozytywnych aspektach przekonali się już nasi klienci

Misją naszej firmy jest przede wszystkim oferowanie naszym klientom solidnych i nowoczesnych rozwiązań. Nasze systemy tworzymy w oparciu o komponenty i urządzenia renomowanych producentów (pełną listę można znaleźć w zakładce Producenci). Dzięki temu nasze systemy pełnią swoją rolę przez wiele lat, bez konieczności wykonywania dodatkowych serwisów.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem fotowoltaiki w Miedźnej, zachęcamy do kontaktu.

Instalacje fotowoltaiczne z magazynami energii montujemy m.in. we wszystkich miejscowościach powiatu pszczyńskiego jak: Goczałkowice-Zdrój, Kobiór, Pawłowice, Suszec.  

Magazyny energii Bielsko-Biała, Radziechowy- Wieprz
ulga termomodernizacyjna za zakup mikroinstalacji, Fotowoltaika hybrydowa