Magazyny energii Piekary Śląskie

Nie trać nadwyżek prądu- zdecyduj się na fotowoltaikę hybrydową i magazynuj!

Fotowoltaika hybrydowa to rewolucyjne rozwiązanie, które zapewni Ci niezależność i stabilność energetyczną. Dzięki magazynom energii ograniczysz wysyłkę wytworzonego prądu do sieci, minimalizując opłaty związane z dystrybucją i wahaniami cen sprzedaży energii. Akumulatory energii do fotowoltaiki pozwalają na gromadzenie wytworzonej energii elektrycznej by wykorzystać ją w chwili wysokiego zapotrzebowania lub awarii sieci. Niedługo magazyny energii mogą stać się podstawowym elementem każdej nowo montowanej instalacji fotowoltaicznej.

Dofinansowanie do magazynów energii w Piekarach Śląskich

Czy wiesz, że obecnie dofinansowanie do magazynów energii w Piekarach Śląskich wynosi nawet 85%? Pomożemy Ci dopełnić wszystkich formalności, przeprowadzimy przez proces wnioskowania, od przygotowania dokumentów po złożenie wniosku. Skorzystaj z dotacji w Piekarach Śląskich.

Magazyny energii- jaka pojemność?

Wbrew pozorom prawidłowy dobór pojemności akumulatora nie jest łatwy. W przypadku baterii o zbyt małej pojemności, wytworzonej energii nie wystarczy na pokrycie potrzeb. Dodatkowo częste rozładowania będą również wpływać na szybsze zużycie samego magazynu. Z drugiej strony przewymiarowany magazyn jest po prostu nieopłacalną inwestycją. Kaskadowa budowa oferowanych przez nas magazynów pozwala na proste zwiększenie pojemności, dlatego nawet gdy w Twoim domu przybędzie urządzeń elektrycznych istnieje możliwość dołożenia kolejnych akumulatorów do już funkcjonującej instalacji. 

NASI SPECJALIŚCI PRZYGOTUJĄ DLA CIEBIE INDYWIDUALNĄ OFERTĘ, UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

magazyny energii Piekary Śląskie to inwestycja w:

nowoczesny i wydajny system

bezpieczeństwo enegetyczne

zwiększenie autokonsumpcji energii

samowystarczalność

MAGAZYNY ENERGII W MIEŚCIE PIEKARY ŚLĄSKIE

 

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w dziedzinie fotowoltaiki również hybrydowej na terenie Piekar Śląskich i okolicy. Przydomowy magazyn energii przechowujący nadwyżkę energii zyskuje popularność, a do jego pozytywnych aspektów przekonuje się coraz więcej Polaków. 

 Naszą misją jest dbałość o planetę dlatego w pracy zawsze kierujemy się solidnością i bezpieczeństwem.
Ze względu na stosowanie sprawdzonych komponentów od znanych i renomowanych światowych producentów jesteśmy w stanie zagwarantować poprawność działania oraz długą żywotność instalacji.

Marki komponentów, z których korzystamy, możesz sprawdzić w zakładce Producenci.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem fotowoltaiki hybrydowej na terenie miasta Piekary Śląskie, zapraszamy do kontaktu.

Instalacje fotowoltaiczne z magazynem energii montujemy m.in. w Katowicach, Gliwicach, ChorzowieBytomiu.

Magazyny energii Bielsko-Biała, Radziechowy- Wieprz
Program Czyste Powietrze. Montaż instalacji fotowoltaicznej w Bielsku-Białej