Magazyny energii Strumień

Ogranicz wysyłkę własnego prądu do sieci- zdecyduj się na fotowoltaikę hybrydową!

Fotowoltaika hybrydowa to nowoczesne rozwiązanie zapewniające niezależność i stabilizację energetyczną. Dzięki magazynom energii zminimalizujesz przesyłanie wytworzonego prądu do sieci. Ograniczysz opłaty związane z dystrybucją i wahaniami cen sprzedaży energii. Akumulatory energii do instalacji fotowoltaicznej pozwalają na gromadzenie wytworzonej energii elektrycznej by wykorzystać ją w chwili zwiększonego zapotrzebowania lub awarii sieci. Mówi się, że magazyny energii mogą stać się podstawowym elementem każdej nowo montowanej instalacji fotowoltaicznej.

Dofinansowanie do magazynów energii w Strumieniu

Czy wiesz, że obecnie dofinansowanie do magazynów energii wynosi nawet 50%? Pomożemy Ci dopełnić wszystkich formalności, przeprowadzimy przez proces wnioskowania, od przygotowania dokumentów po złożenie wniosku. Skorzystaj z dostępnych programów w Strumieniu.

Magazyny energii- jaką pojemność wybrać?

Wbrew pozorom prawidłowy dobór pojemności akumulatora nie jest prosty. Jeżeli zostanie dobrana bateria o zbyt małej pojemności, wytworzonej energii nie wystarczy na pokrycie potrzeb. Dodatkowo częste rozładowania będą również wpływać na szybsze zużycie samego komponentu. Z drugiej strony przewymiarowany akumulator jest po prostu nieopłacalną inwestycją. Z uwagi na kaskadową budowę oferowanych przez nas magazynów, łatwo zwiększysz pojemność, gdy w Twoim domu przybędzie urządzeń elektrycznych bez wprowadzania dodatkowych zmian w elementach działającej już instalacji hybrydowej. 

NASI SPECJALIŚCI PRZYGOTUJĄ DLA CIEBIE INDYWIDUALNĄ OFERTĘ, UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

magazyny energii Strumień to inwestycja w:

nowoczesny i wydajny system

bezpieczeństwo enegetyczne

zwiększenie autokonsumpcji energii

samowystarczalność

MAGAZYNY ENERGII W MIEJSCOWOŚCI STRUMIEŃ

 

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w dziedzinie fotowoltaiki w tym hybrydowych rozwiązań na terenie Strumienia i okolic. Przydomowy magazyn energii przechowujący całą nadwyżkę energii zyskuje z roku na rok coraz większą popularność, gdzie o jego pozytywnych aspektach przekonali się już nasi klienci zamieszkujący Śląsk Cieszyński. 

Jesteśmy w pełni wykwalifikowaną, a co ważniejsze doświadczoną firmą z branży OZE. Podczas montażu fotowoltaiki, korzystamy z nowoczesnego sprzętu oraz urządzeń a w tym podzespołów, dzięki czemu nie musisz martwić się o zbyt szybkie zużycie czy ciągły serwis. Z pewnością nasza instalacja fotowoltaiczna posłuży Ci wiele lat. Sprawdź z jakich podzespołów korzystamy > producenci.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem fotowoltaiki hybrydowej na terenie Strumienia, zapraszamy do kontaktu.

Panele fotowoltaiczne montujemy m.in. w gminach przynależących do powiatu cieszyńskiego jak: Brenna, Skoczów, Chybie, Dębowiec, Goleszów, Hażlach, Istebna, Zebrzydowice, Ustroń, Wisła.

Magazyny energii Bielsko-Biała, Radziechowy- Wieprz
ulga termomodernizacyjna za zakup mikroinstalacji, Fotowoltaika hybrydowa