Magazyny energii Wilamowice

Nie trać nadwyżek prądu- zdecyduj się na fotowoltaikę hybrydową i magazynuj!

Fotowoltaika hybrydowa to rewolucyjne rozwiązanie, które zapewni Ci niezależność i stabilność energetyczną. Dzięki magazynom energii ograniczysz wysyłkę wytworzonego prądu do sieci, minimalizując opłaty związane z dystrybucją i wahaniami cen sprzedaży energii. Akumulatory energii do fotowoltaiki pozwalają na gromadzenie wytworzonej energii elektrycznej by wykorzystać ją w chwili wysokiego zapotrzebowania lub awarii sieci. Niedługo magazyny energii mogą stać się podstawowym elementem każdej nowo montowanej instalacji fotowoltaicznej.

Dofinansowanie do magazynów energii w Wilamowicach

Czy wiesz, że obecnie dofinansowanie do magazynów energii wynosi nawet 50%? Pomożemy Ci dopełnić wszystkich formalności, przeprowadzimy przez proces wnioskowania, od przygotowania dokumentów po złożenie wniosku. Skorzystaj z dotacji w Wilamowicach.

Magazyny energii- jaka pojemność?

Wbrew pozorom prawidłowy dobór pojemności akumulatora nie jest łatwy. W przypadku baterii o zbyt małej pojemności, wytworzonej energii nie wystarczy na pokrycie potrzeb. Dodatkowo częste rozładowania będą również wpływać na szybsze zużycie samego magazynu. Z drugiej strony przewymiarowany magazyn jest po prostu nieopłacalną inwestycją. Kaskadowa budowa oferowanych przez nas magazynów pozwala na proste zwiększenie pojemności, dlatego nawet gdy w Twoim domu przybędzie urządzeń elektrycznych istnieje możliwość dołożenia kolejnych akumulatorów do już funkcjonującej instalacji. 

NASI SPECJALIŚCI PRZYGOTUJĄ DLA CIEBIE INDYWIDUALNĄ OFERTĘ, UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

magazyny energii Wilamowice to inwestycja w:

nowoczesny i wydajny system

bezpieczeństwo enegetyczne

zwiększenie autokonsumpcji energii

samowystarczalność

MAGAZYNY ENERGII W MIEŚCIE WILAMOWICE

 

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w dziedzinie fotowoltaiki również hybrydowej na terenie Bielska-Białej i okolicznych gmin. Przydomowy magazyn energii przechowujący nadwyżkę energii zyskuje popularność, a do jego pozytywnych aspektów przekonuje się coraz więcej Polaków. 

Soldom to firma, która na terenie powiatu bielskiego jak dotąd zrealizowała kilkadziesiąt projektów. Naszą misją jest dbałość o planetę dlatego w pracy zawsze kierujemy się solidnością i bezpieczeństwem.
Ze względu na stosowanie sprawdzonych komponentów od znanych i renomowanych światowych producentów jesteśmy w stanie zagwarantować poprawność działania oraz długą żywotność instalacji.

Marki komponentów, z których korzystamy, możesz sprawdzić w zakładce Producenci.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem fotowoltaiki hybrydowej na terenie miasta Wilamowice, zapraszamy do kontaktu.

Instalacje fotowoltaiczne z magazynem energii montujemy m.in. w gminach przynależących do powiatu bielskiego jak: Bestwina, Buczkowice, Jasienica, Jaworze, Kozy, Porąbka, SzczyrkWilkowice

Magazyny energii Bielsko-Biała, Radziechowy- Wieprz
Program Czyste Powietrze. Montaż instalacji fotowoltaicznej w Bielsku-Białej