Magazyny energii Żory

Optymalizuj wysyłkę energii do sieci- zdecyduj się na instalację hybrydową i zacznij magazynować!

Fotowoltaika hybrydowa to nowoczesne rozwiązanie, które zapewni Ci niezależność i bezpieczeństwo energetyczne. Dzięki magazynowi ograniczysz przesyłanie nadwyżek prądu do sieci. To z kolei przełoży się na niższe opłaty związane z dystrybucją. Poza tym uodpornisz się na wahania cen sprzedaży energii. Akumulatory do fotowoltaiki pozwalają na gromadzenie wytworzonej energii elektrycznej. Wykorzystasz ją dopiero w momencie, gdy tego potrzebujesz. W godzinach wieczornych lub podczas gdy wystąpi awaria sieci. Możliwe, że w najbliższych latach magazyny energii staną się podstawowym elementem każdej nowo montowanej instalacji fotowoltaicznej.

Dofinansowanie do magazynów energii w Żorach

Czy wiesz, że obecnie dotacje do magazynów energii wynoszą aż 100%?  Pomożemy Ci w formalnościach, a konkretnie przeprowadzimy przez pełen proces, od przygotowania dokumentów po złożenie wniosku.Skorzystaj z dofinansowania w Żorach.

Dowiedz się więcej o dofinansowaniu przygotowanym przez Miasto Żory.

Magazyny energii- jaka pojemność będzie odpowiednia?

Wbrew pozorom prawidłowy dobór pojemności baterii nie należy do łatwych. W przypadku akumulatora o zbyt małej pojemności, wytworzonej energii nie wystarczy aby pokryć zapotrzebowanie w godzinach wieczornych. Częste rozładowania mogą też wpływać na szybsze zużycie samego sprzętu. Z drugiej strony przewymiarowany magazyn jest po prostu inwestycją o dłuższym czasie zwrotu. Modułowa budowa oferowanych przez nas magazynów pozwala na dowolne zwiększenie pojemności. Nawet gdy w Twoim domu przybędzie urządzeń elektrycznych, istnieje możliwość dołożenia kolejnych akumulatorów do już funkcjonującej instalacji. 

NASI SPECJALIŚCI PRZYGOTUJĄ DLA CIEBIE INDYWIDUALNĄ OFERTĘ, UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

magazyny energii Żory to inwestycja w:

nowoczesny i wydajny system

bezpieczeństwo enegetyczne

zwiększenie autokonsumpcji energii

samowystarczalność

MAGAZYNY ENERGII W MIEŚCIE ŻORY

 

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania „pod klucz” w kategorii hybrydowych instalacji fotowoltaicznych na terenie Żor oraz okolicznych miast. Przydomowy magazyn energii przechowujący nadwyżkę energii do niedawna był teorią, a dziś możesz czerpać z niego korzyści.

Doświadczenie w branży fotowoltaicznej oraz dbałość o najwyższą jakość usług pozwala nam oferować projekty instalacji, które spełniają najwyższe standardy. Zawsze bazujemy na urządzeniach oraz komponentach instalacji, które pochodzą od znanych i cenionych producentów. Listę marek, z którymi współpracujemy, możesz znaleźć w zakładce Producenci

Wykorzystanie nowoczesnej technologii sprawia, że montowane przez nas instalacje w 100% spełniają swoje zadanie przez wiele lat, bez konieczności wykonywania nadprogramowych serwisów.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem hybrydowej instalacji fotowoltaicznej w Żorach lub okolicy, zachęcamy do kontaktu!

Systemy fotowoltaiczne z magazynami energii montujemy m.in. w Rybniku, Pszczynie, Mikołowie, Tychach.

Magazyny energii Bielsko-Biała, Radziechowy- Wieprz
Program Czyste Powietrze. Montaż instalacji fotowoltaicznej w Bielsku-Białej