FOTOWOLTAIKA (producenci)Trina Solar Co., Ltd.- założone w 1997 roku przedsiębiorstwo produkujące oraz dostarczające rozwiązania w zakresie modułów fotowoltaicznych. Trina posiada swoje siedziby w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Singapurze, Japonii, Szwajcarii oraz Stanach Zjednoczonych jednocześnie oferując swoje produkty w ponad 100 krajach. Należąc do 5 największych dostawców paneli fotowoltaicznych Trina silnie wspiera swój dział badania i rozwoju oferując zaawansowane technologicznie rozwiązania wyznaczając nowe standardy w branży.

JOLYWOOD Solar Technology Co., Ltd. jest wiodącym na świecie producentem dwufazowych ogniw słonecznych oraz paneli fotowoltaicznych N-type bifacial. Obecnie Jolywood posiada zdolność produkcyjną ponad 3GW monokrystalicznych dwufazowych ogniw słonecznych typu N i modułów bifacial z podwójną szybą. Spółka dominująca, Jolywood Sunwatt Co., Ltd. została założona w 2008 roku i z sukcesem notowana na GEM w 2014 roku. Jolywood specjalizuje się w zaawansowanych technologicznie, zintegrowanych systemach fotowoltaicznych, tworząc nowatorkie produkty w jakości premium.

Huawei – wychodząc naprzeciw zmieniającym się potrzebom konsumenckim oraz wykorzystując ponad 30-letnie doświadczenie w cyfrowych technologiach informatycznych, firma Huawei stworzyła falowniki fotowoltaiczne skierowane dla klientów indywidualnych oraz komercyjnych. Rozwiązania dostarczane przez firmę Huawei tworzą fotowoltaikę wydajniejszą, niezawodną oraz bezpieczniejszą. Popularność marki oraz tworzenie inwerterów wysokiej jakości przyczyniły się do wypracowania silnej pozycji w branży fotowoltaicznej. Nieustanne innowacje wprowadzające nowe możliwości korzystania z energii odnawialnej sprawiły, że firma zasiliła miliony gospodarstw domowych na świecie. 

Solar Edge – izraelskie przedsiębiorstwo założone w 2006 roku, globalny lider produkcji falowników na świecie. Firma  zrewolucjonizowała przemysł fotowoltaiczny wprowadzając na rynek technologię falowników z optymalizacją prądu stałego. Pozwoliło to na utworzenie sobie niszowego miejsca w branży, w której po dzień dzisiejszy mimo wzrastającej konkurencji Solar Edge jest nadal pionierem. Stabilność firmy pozwala na stały rozwój produktowy rozszerzając asortyment o m.in. moduły fotowoltaiczne, magazyny energii, ładowarki samochodów elektrycznych, zasilanie awaryjne, zarządzanie energią w domu. Działalność Solar Edge dotarła do ponad 130 krajów, a praca w zakresie rozwiązań w branży OZE została nagrodzona 30 prestiżowymi nagrodami m.in.  Edison Award, Red Herring, Intersolar, Frost & Sullivan.

FoxESS CO., Ltd.– światowy lider w rozwoju inwerterów i rozwiązań do magazynowania energii. Przedsiębiorstwo oferuje swoim klientom najbardziej zaawansowane funkcje połączone z niezwykłą wydajnością oraz niezawodnością produktów. Produkty FoxESS są ikoną nowoczesności nad których projektowaniem pracują czołowi światowi eksperci w dziedzinie falowników fotowoltaicznych oraz magazynów energii. Oferta marki skierowana jest zarówno dla budynków mieszkalnych jak i komercyjnych rozwiązań.

HOYMILES należy do czołówki światowych producentów mikroinwerterów fotowoltaicznych. Hoymiles specjalizuje się w branży odnawialnych źródeł energii. Firma rozpoczęła działalność jako zespół ds. Badań i Rozwoju (R&D) w National Key Laboratory należącym do Uniwersytetu Zhejiang, jednej z 3 największych uczelni wyższych w Chinach. W 2015 r. mikroinwerter Hoymiles został uznany za najbardziej wydajny mikroinwerter na świecie, osiągając najwyższą na świecie efektywność CEC nr 1 – 96,7%. Mikroinwertery Hoymiles są stosowane w ponad 30 krajach na całym świecie m.in.: USA, Wielka Brytania, Australię, Francja, Niemcy.

SOFAR SOLAR należy do grupy Sofar w Chinach, zaliczany jest do pięciu największych producentów falowników stringowych. Specjalizuje się w produkcji, sprzedaży i obsłudze falowników wiązanych z sieci, a także innych powiązanych produktów odnawialnych. Falowniki Sofar zostały zamontowane w ponad 40 krajach. Obecnie firma posiada 4 filie w Australii, Wuxi, Pekinie, Shenzhen i Henan.

PRODUCENCI (pompy ciepła)

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem pomp ciepła Nulite New Energy w Polsce. Zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Posiadamy wszystkie komponenty niezbędne do wykonania serwisu.

NULITE NEW ENERGY Group z siedzibą w Guangzhou City, jest spółką joint venture China-Singapore, założoną w 2003 roku. Spółka posiada dwa główne nowoczesne zakłady produkcyjne o powierzchni 580 000m2 ze zdolnością produkcyjną 2 000 000 jednostek oraz ponad 1500 pracowników.

Dzięki silnym inżynierom R&D oraz ekspertom od pomp ciepła z Singopore Nanyang Technological University, firma dostarcza energooszczędne rozwiązania o wysokiej wydajności do zastosowań domowych i komercyjnych. Nulite NEW ENERGY opracowało zaawansowaną, unikalną technologię i zajmuje wiodącą pozycję w zakresie pomp ciepła oraz ogrzewania podłogowego EVI.

Obecnie pompy ciepła NuLite NEW ENERGY zostały wyeksportowane do ponad 100 krajów. Dodatkowo pompy ciepła Nulite New Energy służą w chińskiej stacji ekspedycyjnej Biegun Północny i Południowy w Kunlun. Firma jest także 18. oficjalnym partnerem Igrzysk Azjatyckich w Indonezji w Dżakarcie, oferującym rozwiązania w zakresie chłodzenia i ciepłej wody dla centralnych azjatyckich zawodów sportowych oraz oficjalnym partnerem Olimpijskiej Rady Azji.

LG Electronics Inc.– południowokoreańskie przedsiębiorstwo dostarczające rozwiązania dla domu w postaci pomp ciepła. Stawiając na ekologiczne rozwiązania oferowane produkty LG działają na czynniku chłodniczym R32, który posiada niemal 3 razy niższy wskaźnik oddziaływania na efekt cieplarniany w porównaniu do powszechnie stosowanego czynnika R410A.

Panasonic Heating & Cooling Solutions dostarcza rozwiązania z zakresu systemów grzewczych i chłodniczych od ponad 30 lat. 

W roku 1973 firma rozszerzyła swój asortyment o pierwszą wysokowydajną pompę ciepła powietrze-woda. Zyskując popularność w branży po 2 latach Panasonic staje się pierwszym japońskim dostarczającym urządzenia klimatyzacyjne na teren Europy.

Rok 2010 przyniósł kolejny sukces. Tworząc serię Aquarea, firma dostarczyła produkt spełniający funkcje grzania, chłodzenia i podgrzewania wody użytkowej. Energooszczędne urządzenia trafiają na rynek europejski. 

Dziś koncern eksportuje do ponad 120 krajów we wszystkich strefach klimatycznych.  Opierając się o finansowanie badań i rozwoju Panasonic stale pracuje nad udoskonalaniem produktów wchodzących w skład rodziny.

91 539 zgłoszonych patentów daje firmie Panasonic miano światowego lidera innowacyjności. Łączna produkcja sprężarek wynosi ponad 200 mln, tworząc produkty w 294 zakładach zlokalizowanych na całym świecie. 

NIBE INDUSTRIER AB z siedzibą w Markaryd w Szwecji, firma założona w 1952 roku. Od początku istnienia firmy jej działalność opierana była o dostarczanie rozwiązań grzewczych. Stała praca nad rozwojem oraz rozrost marki przyczynił się do dzisiejszego statusu. Obecnie NIBE może pochwalić się mianem największego producenta urządzeń grzewczych w Europie oraz liderem w sprzedaży pomp ciepła oraz elektrycznych ogrzewaczy wody. 

Pochodzenie marki silnie wpływa na świadomość w zakresie oddziaływania na środowisko naturalne, dlatego ambicją i celem koncernu NIBE jest tworzenie rozwiązań zrównoważonych energetycznie by możliwie spowolnić tempo zmian klimatycznych. 

Wieloletnie doświadczenie koncernu doprowadziło do szerokiego asortymentu produktów, szczególnie uwzględniając energooszczędne pompy ciepła, zarówno powietrzne jak również gruntowe. Firma kieruje swoje urządzenia dla budynków jedno- i wielorodzinnych, a także obiektów komercyjnych. 


Rozmawiaj z doradcą