FOTOWOLTAIKA (producenci)Trina Solar Co., Ltd.- założone w 1997 roku przedsiębiorstwo produkujące oraz dostarczające rozwiązania w zakresie modułów fotowoltaicznych. Trina posiada swoje siedziby w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Singapurze, Japonii, Szwajcarii oraz Stanach Zjednoczonych jednocześnie oferując swoje produkty w ponad 100 krajach. Należąc do 5 największych dostawców paneli fotowoltaicznych Trina silnie wspiera swój dział badania i rozwoju oferując zaawansowane technologicznie rozwiązania wyznaczając nowe standardy w branży.

JOLYWOOD Solar Technology Co., Ltd. jest wiodącym na świecie producentem dwufazowych ogniw słonecznych oraz paneli fotowoltaicznych N-type bifacial. Obecnie Jolywood posiada zdolność produkcyjną ponad 3GW monokrystalicznych dwufazowych ogniw słonecznych typu N i modułów bifacial z podwójną szybą. Spółka dominująca, Jolywood Sunwatt Co., Ltd. została założona w 2008 roku i z sukcesem notowana na GEM w 2014 roku. Jolywood specjalizuje się w zaawansowanych technologicznie, zintegrowanych systemach fotowoltaicznych, tworząc nowatorkie produkty w jakości premium.

Huawei – wychodząc naprzeciw zmieniającym się potrzebom konsumenckim oraz wykorzystując ponad 30-letnie doświadczenie w cyfrowych technologiach informatycznych, firma Huawei stworzyła falowniki fotowoltaiczne skierowane dla klientów indywidualnych oraz komercyjnych. Rozwiązania dostarczane przez firmę Huawei tworzą fotowoltaikę wydajniejszą, niezawodną oraz bezpieczniejszą. Popularność marki oraz tworzenie inwerterów wysokiej jakości przyczyniły się do wypracowania silnej pozycji w branży fotowoltaicznej. Nieustanne innowacje wprowadzające nowe możliwości korzystania z energii odnawialnej sprawiły, że firma zasiliła miliony gospodarstw domowych na świecie. 

Solar Edge – izraelskie przedsiębiorstwo założone w 2006 roku, globalny lider produkcji falowników na świecie. Firma  zrewolucjonizowała przemysł fotowoltaiczny wprowadzając na rynek technologię falowników z optymalizacją prądu stałego. Pozwoliło to na utworzenie sobie niszowego miejsca w branży, w której po dzień dzisiejszy mimo wzrastającej konkurencji Solar Edge jest nadal pionierem. Stabilność firmy pozwala na stały rozwój produktowy rozszerzając asortyment o m.in. moduły fotowoltaiczne, magazyny energii, ładowarki samochodów elektrycznych, zasilanie awaryjne, zarządzanie energią w domu. Działalność Solar Edge dotarła do ponad 130 krajów, a praca w zakresie rozwiązań w branży OZE została nagrodzona 30 prestiżowymi nagrodami m.in.  Edison Award, Red Herring, Intersolar, Frost & Sullivan.

FoxESS CO., Ltd.– światowy lider w rozwoju inwerterów i rozwiązań do magazynowania energii. Przedsiębiorstwo oferuje swoim klientom najbardziej zaawansowane funkcje połączone z niezwykłą wydajnością oraz niezawodnością produktów. Produkty FoxESS są ikoną nowoczesności nad których projektowaniem pracują czołowi światowi eksperci w dziedzinie falowników fotowoltaicznych oraz magazynów energii. Oferta marki skierowana jest zarówno dla budynków mieszkalnych jak i komercyjnych rozwiązań.

HOYMILES należy do czołówki światowych producentów mikroinwerterów fotowoltaicznych. Hoymiles specjalizuje się w branży odnawialnych źródeł energii. Firma rozpoczęła działalność jako zespół ds. Badań i Rozwoju (R&D) w National Key Laboratory należącym do Uniwersytetu Zhejiang, jednej z 3 największych uczelni wyższych w Chinach. W 2015 r. mikroinwerter Hoymiles został uznany za najbardziej wydajny mikroinwerter na świecie, osiągając najwyższą na świecie efektywność CEC nr 1 – 96,7%. Mikroinwertery Hoymiles są stosowane w ponad 30 krajach na całym świecie m.in.: USA, Wielka Brytania, Australię, Francja, Niemcy.

SOFAR SOLAR należy do grupy Sofar w Chinach, zaliczany jest do pięciu największych producentów falowników stringowych. Specjalizuje się w produkcji, sprzedaży i obsłudze falowników wiązanych z sieci, a także innych powiązanych produktów odnawialnych. Falowniki Sofar zostały zamontowane w ponad 40 krajach. Obecnie firma posiada 4 filie w Australii, Wuxi, Pekinie, Shenzhen i Henan.

PRODUCENCI (pompy ciepła)

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem pomp ciepła Nulite New Energy w Polsce. Zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Posiadamy wszystkie komponenty niezbędne do wykonania serwisu.

NULITE NEW ENERGY Group z siedzibą w Guangzhou City, jest spółką joint venture China-Singapore, założoną w 2003 roku. Spółka posiada dwa główne nowoczesne zakłady produkcyjne o powierzchni 580 000m2 ze zdolnością produkcyjną 2 000 000 jednostek oraz ponad 1500 pracowników.

Dzięki silnym inżynierom R&D oraz ekspertom od pomp ciepła z Singopore Nanyang Technological University, firma dostarcza energooszczędne rozwiązania o wysokiej wydajności do zastosowań domowych i komercyjnych. Nulite NEW ENERGY opracowało zaawansowaną, unikalną technologię i zajmuje wiodącą pozycję w zakresie pomp ciepła oraz ogrzewania podłogowego EVI.

Obecnie pompy ciepła NuLite NEW ENERGY zostały wyeksportowane do ponad 100 krajów. Dodatkowo pompy ciepła Nulite New Energy służą w chińskiej stacji ekspedycyjnej Biegun Północny i Południowy w Kunlun. Firma jest także 18. oficjalnym partnerem Igrzysk Azjatyckich w Indonezji w Dżakarcie, oferującym rozwiązania w zakresie chłodzenia i ciepłej wody dla centralnych azjatyckich zawodów sportowych oraz oficjalnym partnerem Olimpijskiej Rady Azji.

Rotenso Sp. z o.o. – Przedsiębiorstwo dostarczające rozwiązania z branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej oraz grzewczej. Marka przez lata sukcesywnie osiągała sukcesy w branży rozszerzając rynki sprzedaży. Urządzenia Rotenso są odpowiedzią na potrzeby klientów- urządzenia są energooszczędne, wydajne i niezawodne. Misją Rotenso jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań opartych o wysokowydajną technologię inwerterową. Szeroka gama dostępnych mocy jednostek pozwala na dobór urządzenia idealnego do potrzeb budynków nowych oraz poddanych termomodernizacji. 

 

Samsung Electronics Air Conditioner Europe B.V.– jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie dostarczająca urządzenia elektroniczne. Silną pozycję Samsung osiąga również w branży chłodnictwa i ogrzewania. Samsung stale wprowadza na rynek coraz bardziej zaawansowane technologicznie produkty w systemie monoblok i split. Główna siedziba rynku europejskiego znajduje się w Amsterdamie. Celem było stworzenie wyspecjalizowanego biura sprzedaży, które dostarczy energooszczędne produkty z indywidualnym wzornictwem, niezrównaną funkcjonalnością i charakterystycznymi rozwiązaniami inspirowanymi użytkownikami końcowymi. 

 

Samsung w Europie posiada 16 biur sprzedażowych, 8 magazynów oraz 9 ośrodków szkoleniowych. 

 

AIWA CORPORATION JAPAN– założona w 1951 roku firma AIWA znana niegdyś głównie z dostarczania urządzeń elektronicznych w postaci wież stereo czy telewizorów, później przejęta przez markę SONY dziś przeżywa drugą młodość dzięki wykupieniu w 2017 roku przez japońską spółkę Towada Audio. Asortyment który lata temu wychodził spod skrzydeł Aiwy, wzbogacony został o dostarczanie urządzeń HVAC w tym pomp ciepła i klimatyzatorów. 

 

Pompy ciepła wychodzące pod brandem Aiwa zdobywają popularność na rynku grzewczym, są to urządzenia wspierane nowoczesną technologią inwerterowych sprężarek dwurotacyjnych. 

LG Electronics Inc.– południowokoreańskie przedsiębiorstwo dostarczające rozwiązania dla domu w postaci pomp ciepła. Podążając za trendami LG oferuje urządzenia w przedziałach mocy od 5,5 do 16kW, które pozwalają na dobór urządzeń zarówno dla budynków termomodernizowanych oraz nowego budownictwa. Wysoka klasa efektywności energetycznej oraz praca na czynniku chłodnicznym R32 pozwala na oszczędność pieniędzy przy jednoczesnym dbaniu o środowisko.