Falowniki hybrydowe od GoodWe na stałe w ofercie Soldom

Fotowoltaika, net-billing, instalacje fotowoltaiczne

Goodwe to marka, która nie osiada na laurach. Stała praca nad ulepszeniem technologii, ale również obserwacja rynku fotowoltaicznego zakończyła się dla GoodWee zaszczytnym miejscem w TOP 3 producentów falowników hybrydowych w 2021r. 

 

Zaburzone łańcuchy dostaw, z którymi borykamy się od początku pandemii oraz rosnące ceny surowców nie przeszkodziły marce GoodWe. Firma systematycznie pracuje nad oferowanymi produktami wprowadzając nowości. Pragnąć zapewnić klientom wysoką jakość w połączeniu z atrakcyjnością cenową, produkty zyskują coraz większe uznanie z branży fotowoltaicznej, również w Polsce. Prócz falowników hybrydowych 1- i 3-fazowych producent oferuje również rozwiązania magazynujące energię. 

 

Falowniki hybrydowe- czym właściwie są?

Falownik hybrydowy łączy w sobie zalety instalacji on-grid i off-grid. Co warto zaznaczyć, nie wszystkie falowniki posiadające możliwość podłączenia baterii akumulującej posiadają możliwość pracy wyspowej. Oznacza to, iż wraz z przerwą w dostawie energii elektrycznej, mimo posiadanego zapasu w magazynie energii, falownik nie dostarczy energii do urzędzeń. Falowniki GoodWe zostały tak skonstruowane i zaprogramowane, by w przerwie w dostawie prądu nadal utrzymać zasilanie urządzeń w budynku. Producent przewidział trudności w dopasowaniu wszystkich elementów instalacji w sposób kompatybilny.  Z tego powodu stworzył dedykowane zestawy.  W  ich skład wchodzą wszystkie potrzebne części do stworzenia instalacji hybrydowej. 

Instalacja hybrydowa od SOLDOM

Dynamiczne zmiany przed którymi stanęła branża fotowoltaiczna w 2022r. zachęcają potencjalnych właścicieli instalacji fotowoltaicznych do rozszerzania wiedzy o działanie magazynów energii. Coraz częściej pojawiające się pytania o możliwości magazynowa energii wyprodukowanej z mikroinstalacji fotowoltaicznej napędzają nas do stałego rozwoju. Z tego powodu nasi pracownicy są doszkalani w zakresie funkcjonowania instalacji hybrydowych oraz montażu. Falowniki hybrydowe GoodWe weszły na stałe do naszej oferty. Zakontraktowaliśmy wystarczające ilości na nasze instalacje w Czechach. W roku 2023 planujemy wykonywać miesięcznie 20-50 montaży mikroinstalacji hybrydowych.

Jakim zestawem najczęściej zainteresowani są Czesi?

Panele fotowoltaiczne- Trina Solar o łącznej mocy 10kWp 

Falownik hybrydowy- Goodwe 

Magazyn energii- Enershare 10kWh

 

Skontaktuj się, by otrzymać więcej szczegółów!

Czytaj również: System rozliczeń net-billing